Skocz do zawartości

Czy Stan Cywilny Ma Wplyw Na Uzyskanie Obywatelstwa?


katik12

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie- od prawie 5 lat mam GC i mieszkam w USA, niedlugo bede staral sie o obywatelstwo, moja narzeczona ma wize H1B - czy mozemy sie pobrac zanim dostane obywatelstwo czy lepiej poczekac? chodzi mi o to czy to ze wpisze w rubryce stan cywilny: zonaty moze jakos wplynac na przyznanie mi obywatelstwa? dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie- od prawie 5 lat mam GC i mieszkam w USA, niedlugo bede staral sie o obywatelstwo, moja narzeczona ma wize H1B - czy mozemy sie pobrac zanim dostane obywatelstwo czy lepiej poczekac? chodzi mi o to czy to ze wpisze w rubryce stan cywilny: zonaty moze jakos wplynac na przyznanie mi obywatelstwa? dziekuje za pomoc.

lepiej sie pobrac przed zlozeniem aplikacji na obywatelstwo, a zlozyc dokumenty o sponsorowanie zony po uzyskaniu obywatelstwa.

Poczekaj az uzyskasz obywatelstwo - wtedy twoja zona otrzyma GC średnio w ciągu 6-8 miesięcy; W przypadku ślubu z Rezydentem będzie czekała kilka ładnych lat...

lepiej jesli sie pobiora kiedy on jest jeszcze rezydentem, wtedy nie ma podejrzen, ze zaraz po obywatelstwie biora slub i od razu on zaczyna sponsorowac zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...