Skocz do zawartości

Rekord Z Dhs.jaki Formularz?


tinililka

Rekomendowane odpowiedzi

ciesze sie, ze po pol roku odkad ci powiedzialam, ze powinnas to zrobic, decydujesz sie, zeby wyciagnac rekord. Kobieto, na co Ty czekalas?

Watpie abys sobie sama poradzila z rekordem, bo jestes w Polsce a rekordu mozna szukac w min. 2 miejscach. Poza tym aplikacja jest dosc skomplikowana jak dla kogos kto nigdy tego nie wypelnial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano Pani Karino wiele sie wydarzylo od tamtego czasu...szkoda slow.... tak czy inaczej probuje go zdobyc teraz, choc tak naprawde nie mamy jeszcze odpowiedzi co z obywatelstelstwem ...

mam formularz G-639 i niewiem co dalej.Moj facet ktory jest w USA bedzie w poniedzialek sie probowal cos wiecej dowiedziec. Probowal sie dodzwonic do DHS ale to nie jest proste...Mysli Pani ze bedzie tak trudno? czy on moze byc w jakims stopniu posrednikiem w zalatwianiu tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbie, nikt nie bedzie Ci przez telefon wypelnial takiej formy. To jest forma uzywana do 3 rodzajow rzeczy, a Ty jestes w Polsce i to, ze Twoj chlopak bedzie probowal cos zrobic to nic nie da - bo to jest TWOJ rekord a nie jego. Inna rzecz, ze na G-639 mozesz czekac i 2 lata, dlatego jestem w szoku, ze od razu nie sciagalas rekordu kiedy Ci o tym mowilam. Sa inne drogi aby sciagnac rekord z innych miejsc, ale to by trzeba wiedziec dokladnie co sie stalo na granicy, kiedy i gdzie. Co do obywatelstwa to w teorii powinni sie wyrobic do 180 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Karino mam ogromna prosbe o kontakt z Pania, ja znam wszystkie szczegoly ale ciagle brak mi wiedzy na ten temat co gdzie? jak? sie do tego zabrac.Dodzwonic sie do nich nieda, ten cholerny adwokat mojego chlopaka to totalny "olewator" ktory sie upiera ze rekord nam nie bedzie potrzebny a podejrzewam ze dlatego ze nie wie jak sie zabrac do tego..maslo maslane a ja juz padam ze zmeczenia a to dopiero poczatek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...