Skocz do zawartości

Malzenstwo Z Obywatelem Usa


joaan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam pytanie do kogokolwiek kto wie cos na ten temat zwiazkow malzenskich w USA. Ja i moj chlopak chcemy wziasc slub, on jest amerykaninem ale ani ja ani on nic nie wiemy na ten temat, to zanczy jak podejsc do sprawy. Wiadomo nam tylko ze chyba trzeba isc do sadu i tam sie to odbywa. Ale co dalej? Chcialabym pozniej aplikowac o zielona karte, z tym ze slub bierzemy bo i tak predzej czy pozniej zrobilibysmy to, znamy sie dlugo i super nam sie razem mieszka i chcemy byc razem na zawsze, ale ja nie moge leciec do Polski. Jestem w USA na wizie studenckiej (najpierw bylam na J1 a pozniej poszlam do collegu i zmienilam status) i Tim i ja chcemy leciec do Polski za jakisc czas ale moze sie to skonczyc tak ze polecimy razem ale wroci tylko on. Dlatego wlasnie postanowilismy wziasc slub, w innej sytuacji poczekalibysmy jeszcze pare miesiecy zeby miec troche wiecej funduszy na jakies fajne przyjecie weselne, ale wlasnie niedawno rozmawialismy o tym ze chcemy poleciec do Polski i Anglii i musimy to zrobic tak ze wrocimy do USA razem. Wiec jesli ktokolwiek wie cos na ten temat to bardzo prosze o pomoc. Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...