Skocz do zawartości

W&t Kanada


jacek2222

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

Czy ktoś z Was był/jest na wat Kanada? Czy życie, zarobki w Kanadzie są porównywalne z tymi w USA? Czy można się spodziewać podobnych stawek godzinowych, tygodniowego czasu pracy jak w USA? Planuję się wybrać do Kanady w okolicach listopada na jakieś 4-5 miesięcy... Może ktoś z Was też się pisze na taki wyjazd??

z góry dziękuję za info... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

biuro wymyslio sobie taka nazwe, zeby ludzie lepiej kojarzyli co to za program

ciekawe jest to co pisza ze jest ogromne zainteresowanie bo jakos nie czuje ze takie jest :-)

dobrze byloby porownac jakie sa koszty wyjazdu jesli zalatwia sie wszystko osobiscie bez posrednictwa biura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zainteresowania chyba brak, dzwoniłem się popytać o ten program i okazuje się że to dopiero raczkuje, podejrzewam że pierwsi będą królikami doświadczalnymi...:-)

hmm, można samodzielnie to załatwić? a jak znaleźć pracodawcę? ja myślałem że przez biuro, mimo że trzeba będzie im zapłacić, to będę miał gwarancję jakiejkolwiek pracy, w dobie tego całego kryzysu może być problem w samodzielnym znalezieniu sobie pracodawcy!:-( Chociaż gdybym znalazł takowego to może byłyby lepsze warunki płacowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziales moze druk jaki sie sklada?to jest ten sam druk jak na wize pracownicza wiec jakbys sam znalazl pracodawce to bys mogl bez nikogo sobie takie cos zalatwic .

Lub tez poczekac nalezy na poczatek tego nowego programu o pracy dla mlodych..

dowiesz sie o tym wszystkim na stronie Ambasady Kanady:

www.canada.pl

tam masz to wszystko opisane jak sie szuka pracy,jak sie sklada papiery na wize pracownicza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...