Skocz do zawartości

Ponowny Wjazd Do Usa :(


marta1986

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! może ktos mi powie jakie mam szanse na ponowny wjazd! mam promese wizowa na 10 lat ( wiza turystyczna) wlecialam do usa 1 lipca 2007 pobyt mialam do 2 stycznia ale przedluzylam go o kolejne pol roku z pozytywnym skutkiem. do polski wrocilam w terminie wyleciec mialam do 2 lipca 2008 a wrocilam 29 czerwca 2008. W tej chwili czekam na wize narzeczenska tzn trwa juz to prawie 5 miesiecy i cisza... chialabym wleciec pod koniec marca do narzeczonego na miesiac na tej wizie turystycznej i nie wiem czy mnie wpuszcza??jakie mam szanse??Moj adwokat mówil ze teoretycznie moglam juz wleciec po nowym roku ale obawiam sie ze moga mnie cofnac??czy ktos mial podobna sytuacje??czy ktos wlecial do usa w trakcie oczekiwania na wize narzeczenska??bardzo prosze o jakiekolwiek info.. z gory dziekuje!!

a tak swoja droga to zastanawiam sie czy ten caly processing times na uscis jest aktualny...bo od 5 miesiecy przy rozpatrywaniu formy I-129 F ruszyli sie o jeden miesiac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga to zastanawiam sie czy ten caly processing times na uscis jest aktualny...bo od 5 miesiecy przy rozpatrywaniu formy I-129 F ruszyli sie o jeden miesiac ....

w processing times podaja date najstarszej sprawy jaka rozpatruja,

widac ktos ich blokuje

Ty masz juz zatwierdzona wize narzeczenska -dostalas NOA2, prawda

teraz powinno byc juz z gorki i nie ma sie co ruszac z Polski

za 3 miesiace mozesz byc juz w USA:

http://www.visajourney.com/timeline/k1list...p;op5=&cfl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...