Skocz do zawartości

Wynajęcie Auta W Chicago


witek7654

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W Wakacje planuje podróż turystyczną do USA ze znajomymi, bardzo chcielibyśmy zrobić sobie wycieczke objazdową najlepiej samochodem, i tu pojawia sie moje pytanie: czy jest w Chigago jakaś wypożyczalnia samochodów która wynajmie mi auto (mój wiek w momencie przyjazdu do USA:ukończone 20, prawo jazdy od kwietnia 2008), oraz jaki ewentualnie byłby tego koszt licząc wynajęcie autka na jakieś 4-5 dni

licze na jakaś pomoc bo szukałem juz w róznych miejscach ale nikt mi nie udzielił fachowych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz wynajac samochod w jakiejs komercyjnej wypozyczalni jak np: enterprise - to musisz miec karte kredytowa - bez niej nie ma szans - sam to przerobilem bedac wlasnie w Chicago, a jezeli chodzi o wiek

to szukaj info bezposrednio na stronie danej wypozyczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem tylko tych wypożyczalni są dziesiątki jesli nie setki, dzwonić do każdej i pytać od ilu lat można wypożyczyć to troche bez sensu... dlatego pytam na forum może ktoś był w podobnej sytuacji i mi troche rozjaśni sprawe:)

Tych wypożyczalni nie są setki tylko kilka, mówię o tych liczących się na rynku jak Budget, Dollar, Enterprise itp. Zasady rentu znajdziesz na stronie każdej z nich, możesz również zadać pytanie mailowo. Jeżeli nie będziesz mógł wynająć auta w którejś z nich to raczej nie uda Ci się tego zrobić również w jakimś krzaku dysponującym 5 wrakami na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest roznie z wypozyczalniami, avis wymagal zeby wypozyczyc auto trzeba bylo miec karte kredytowa, budget natomiast chcial wiek minium 25 lat. Choc reki sobie nie dam uciac bo moglo byc na odwrot.

Co do karty kredytowej, to moze byc polska, a platnosc zrobisz amerykanska karta bankomatowa (Tak nam pan z Avisu powiedzial, zeskanowal polska karte kredytowa, a potem naleznosc za wynajecie auta zabral z karty amerykanskiej). Tak ze jak jeden ze znajomych ma 25 lat albo karte kredytowa powinno wam sie udac cos wynajac. A i jak macie czas zrobcie sobie amerykanskie prawko, zawsze jakas znizke dostaniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...