Skocz do zawartości

Wniosek Ds 156 Pytanie.!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. W czwartek mam wizytę w ambasadzie i zbieram dokumenty itp. muszę wypełnić wniosek ds 156 i mam pytanie. w jakim języku muszę go wypełnić w polskim czy angielskim? bo różnie słyszałem a i drukować na jednej kartce czy na dwóch? wizytę mam w warszawie. z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w miejscu gdzie trzeba wpisac nazwe szkoly lub miejsca pracy to co lepiej wpisac? a moze to i to? bo ucze sie i pracuje. kolejna rzecz to mam pisac ze jak cos to bede lecial do usa z ta osoba u ktorej bede mieszkal czy nie?; w miejscu kto sponsoruje wyjazd to pisac lepeij ze na wlasny koszt czy na koszt osoby u ktorej bede? a i jeszcze jedno poprzednie miejsca pracy to pisac poprzednie czy lepiej nie ? z gory dzieki. w czwartek mam wizyte i wszystko chce dobrze powypełniac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w miejscu gdzie trzeba wpisac nazwe szkoly lub miejsca pracy to co lepiej wpisac? a moze to i to? bo ucze sie i pracuje.

top i to chyba Ci sie nie zmiesci, wpisz szkole, a w miesce o zajecie wpisz student/pracownik np biurowy itp. jak beda chcieli to dopytaja o szczegoly

kolejna rzecz to mam pisac ze jak cos to bede lecial do usa z ta osoba u ktorej bede mieszkal czy nie?; w miejscu kto sponsoruje wyjazd to pisac lepeij ze na wlasny koszt czy na koszt osoby u ktorej bede?

bez znaczenia, jak wpiszesz siebie to moga pytac o to skad masz pieniadze na podroz itp itd.

a i jeszcze jedno poprzednie miejsca pracy to pisac poprzednie czy lepiej nie ? z gory dzieki. w czwartek mam wizyte i wszystko chce dobrze powypełniac :)

tez bez znaczenia, jak wpiszesz to moga zadzwonic do pracy i spr ale nie spotkalem sie zeby komus do obecnej pracy dzwonili a co dopiero do poprzedniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pracuje w administracji publicznej to pisac np inspektor w referacie takim i takim i takim czy np pracownik administracji samorzadowej/publicznej?:) jak lepiej brzmi? skonczyłem studia ale teraz ucze sie jeszcze w policealnym studium to pisac uczeń?:) we wniosku nie widzialem zeby bylo gdzies trzeba pisac jakie ma sie wykształcenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...