Skocz do zawartości

Co Się Dzieje Z Polakami Na Lotnisku Po Odmowie Wjazdu Na Teren Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Ta Pani z infolinii jest od umawiania na rozmowe i tylko od tego ,,po drugie moze byc tak ze Ona nie czytala infa na stronie ambasady na temat przesiedzenia wizy pobytowej,moze podam ten link jeszcze raz i dobrze prosze sie wczytac co tam jest napisane:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

I teraz jesli ktos chce leciec znow do USA i nie chce miec problemow na lotnisku powinien isc po nowa promese wizowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ja oczywiście przeczytałam już dawno dokładnie informacje na stronie; ale też dziwne jest dla mnie to, że Pani z infolinii powiedziała inaczej i nie sądzę, żeby nie czytała tego; myślę, że tym ogłoszeniem chciano ograniczyć wyjazdy Polaków do USA, a wiza faktycznie jest ważna. Sprawa dostania się na teren USA rzeczywiście uzależniona jest od decyzji celnika na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym ogloszeniem chciano pokazac ze jesli ktos przedluzyl sobie pobyt nielegalnie powinien starac sie o nowa wize nawet jesli ma wazna promese wizowa oraz tez ze leci na swoja odpowiedzialnosc bo ostatnio bylo pare artykulow o tym jak kto urzednicy zle sie obchodza z takimi osobami ..

i pytanie za 100 pkt czy powiedzialas jej o tym nielegalnym pobycie ?

I dobrze przeczytaj co napisala Karina jesli nie wierzysz stronie ambasady..

Mozesz tez napisac e-maila do Ambasady w tej sprawie:

publicwrw@state.gov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby potem nie bylo ze np. na lotnisku beda Cie chcieli zawrocic a Ty bedziesz sie tlumaczyl:

"Bo pani na infolinii powiedziala..." ;-) - tym Paniom nie nalezy wierzyc w ogole, nawet jesli zadzwonisz do wlasciwej Pani w konsulacie/ambasadzie, one tez czesto nie wiedza co mowia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...