Jump to content

Wiza Imigracyjna Dla Małżonki Pr


Thoree

Recommended Posts

Witam

Zasadniczo chodzi o to jakie dokumenty trzeba będzie złożyć w trakcie całego procesu, poczynając (o ile się nie mylę ;) ) od formularza I-130.

Oczywiście mimo napisania tego posta, ciągle szukam informacji w Internecie, ale pomyślałem że znajdą się osoby mające w tej kwestii doświadczenie, dzięki czemu cała sprawa potoczyłaby sie sprawniej, a może i inni skorzystają z tych informacji/wskazówek. Dodam że własnie na forum dowiedziałem się o konieczności (?) znalezienia dodatkowego sponsora dla imigrującego współmałżonka jeśli ten przebywający w Stanach nie ma zeznań podatkowych z trzech lat...

Czytając instrukcje do Formularza I-130, nie znalazłem jeszcze żadnych informacji o wymogu wypełnienia I-864 (AoS), więc zastanawiam się czy jest to jeden z kolejnych etapów w całym procesie? Już po wypełnieniu i wysłaniu I-130?

Jestem w Stanach dopiero rok, więc zastanawiam się, jeśli rzeczywiście konieczne jest posiadanie zeznań p. z min. trzech lat, czy ma to jakiekolwiek szanse powodzenia (a szanse na znalezienie dodatkowego sponsora są mizerne). Przy okazji: moze ktoś wie czy w jakiś automagiczny sposób sponsorem może zostać mój pracodawca? tak tylko kombinuję :)

z góry dzięki za podzielenie się przemyśleniami ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...