Skocz do zawartości

Sponsorowanie Pracownicze A Wiza Pracownicza- Czy Mozna Obie Sprawy Prowdzic Jednoczenie


grzes

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w imieniu mojego znajomego ktory zatrudnil prawnika ktory wyslal mu dokumenty o sponsorowanie pracownicze PERM i oczekuje na dalsze losy sprawy. ostatnio zadzwonil do niego owy adwokat i mowil ze ze wzgledu na okolicznosci ze w grudniu nie zatwierdzili zadnej petycji z tego rodzaju sponsorowania zaproponowal ze mozna wystapic o wize pracownicza ktorej final nie jest pewny czy zatwierdza ale sa szanse wiec pytanie jest takie, czy mozna prowadzic sprawe o sponsorowanie na green card poprzez sponsorowanie pracownicze jednoczesnie z wystapieniem o wize pracownicza ktora daje mozliwoasc pracy u danego pracodawcy, prosze o jakiekolwiek wyjasnienia. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w imieniu mojego znajomego ktory zatrudnil prawnika ktory wyslal mu dokumenty o sponsorowanie pracownicze PERM i oczekuje na dalsze losy sprawy. ostatnio zadzwonil do niego owy adwokat i mowil ze ze wzgledu na okolicznosci ze w grudniu nie zatwierdzili zadnej petycji z tego rodzaju sponsorowania

to jaks zart - NIKT z nas nie wie co DOL zatwierdzil a czego nie, wiec bez przesady. W styczniu zatwierdzili 5 tysiecy petycji i ciekawa jestem skad ten prawnik wie co i komu zatwierdzili a CZEGO NIE ZATWIERDZILI. Tym bardziej nie jestem w stanie komus powiedziec, ze ZADNEJ petycji nie zatwierdzili

zaproponowal ze mozna wystapic o wize pracownicza ktorej final nie jest pewny czy zatwierdza ale sa szanse wiec pytanie jest takie, czy mozna prowadzic sprawe o sponsorowanie na green card poprzez sponsorowanie pracownicze jednoczesnie z wystapieniem o wize pracownicza ktora daje mozliwoasc pracy u danego pracodawcy, prosze o jakiekolwiek wyjasnienia. pozdrowienia

prawnik chce go naciagnac na dodatkowa sprawe i za dodatkowe pieniadze. Jak znam zycie, potem prawnik powie, ze tego chlopaka nie wylosowali do wizy pracowniczej itd. Tym sposobem prawnik zarobi, chlopak straci. To jest normalna praktyka adwokatow z NY przed okresem skladania aplikacji o H1B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...