Skocz do zawartości

High School


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra tam, chyba sobie na razie odpuszczę...

Spróbuję po 2 klasie liceum wyjechać na rok z jakiegoś programu (a potem wróciłbym do Polski i postarał się o wizę na Collage :D) bo widziałem, że w niektórych można się ubiegać o stypendium (pewnie koszta są mniejsze, albo ich w ogóle nie ma) tylko że nie ma nic dokładniej napisane o wymogach... Jak myślicie brak warunków finansowych, dobra średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego wystarczyłaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, chyba sobie na razie odpuszczę...

Spróbuję po 2 klasie liceum wyjechać na rok z jakiegoś programu (a potem wróciłbym do Polski i postarał się o wizę na Collage :D) bo widziałem, że w niektórych można się ubiegać o stypendium (pewnie koszta są mniejsze, albo ich w ogóle nie ma) tylko że nie ma nic dokładniej napisane o wymogach... Jak myślicie brak warunków finansowych, dobra średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego wystarczyłaby?

Zgadza sie jako prymus mozesz dostac stypendium w prywatnych colleges

ale musisz byc rzeczywiscie prymusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gal nie o to chodzi...

W niektórych programach organizowanych przez polskie firmy, czyli ten rok szkolny w publicznym High School są drogie, bo z 20000 zł kosztują... Ale niektóre także rozdają stypendia na ten roczny wyjazd... I tak się zastanawiam nad wymogami... Na bank nie są tak wysokie jakbym się starał o stypendium osobiście w jakimś prywatnym HS na 4 lata... Przynajmniej tak mi się wydaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...