Skocz do zawartości

Opłata Wizowa Pilne!


Rekomendowane odpowiedzi

Niech wezmie wrazie czego kase,jak nie doplaci to bedzie ok a jak bedzie musial doplacic to bedzie miec juz kase ze soba :)

nie musza niczego zwracac i nikogo to nie interesuje ze wplaciles oplate wyzsza,gorzej jak chcesz isc z nizsza oplata.No ale o tym sie dowie pod czas sprawdzania papierow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku jedziesz do USA placisz za bilet ze 3 kola a sie licytujesz o 60 zlociszy chyba jestes powalony !

chyba logiczne ze lepiej zaplacic wiecej niz byc cofnietym nie?

idz do ambasady moze dostaniesz rabat! :) Naprawde nie dziwne ze nas nie lubia jak takie Lole jezdza za granice !

Sory ale krew mnie zalewa jak czytam takie idiotyzmy ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie jest powód, żeby kogoś wyzywać, prawda?

A wracając do tematu... Jak ja starałam się o wizę w zeszłym roku, to opłata wzrosła kilka dni przed moim spotkaniem z konsulem. Zresztą były dwie kwoty podane na internecie, inna na stronie ambasady, a inna na stronie konsulatu.

Wpłaciłam wyższą, czyli prawidłową... Ci, którzy mieli wpłacone niższe, byli proszeni o dopłatę róznicy.

Więc mogą prosić o dopłatę. Bo - na logikę - opłata powinna być aktualna na tę chwilę, w której idziesz na spotkanie (za które płacisz) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstepie kantrusy jak ktos tu jest zwalony to raczej ty, zreszta nie bede sie znizac do twojego poziomu ktory wynosi cale rowne 0.

akurat ze 60 zlociszy to dla mnie sa koszty podrozy do warszawy a skoro ty jestes taki bogaty to moze zaloz fundacje bedziesz fundowac wszystkim oplaty.

a wszystkim tym normalnym dzieki za wypowiedzi!!!!

akurat sklada sie tak ze wplacalem 458.5 1 kwietnia kurs wzrosl do 3.7 a teraz od 8kwietnia znowu maleje do 3.5 wiec bede mial aktualna kwote :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...