Skocz do zawartości

Slub Na Papiery


Bartekm

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys slyszalem o jakims przypadku ze przyjaciele komus chcieli za darmo znalesc taka osobe ale wtedy pare osob takie cos szukalo a nie 1 osoba..

Jesli faktycznie chcesz to zalatwic to musisz byc od poczatku uczciwy tzn mowic jak sie maja sprawy a nie scieme walic o wielkiej milosci itp bo potem taka osoba-dziewczyna jak zostaje tak wyrolowana patrzy na prawie kolejna osobe(nielegalna,na pobycie turystycznym) jako oszusta ze chce miec slub tylko na papiery i jeszcze to rozpowiada innymi osobom.Wtedy trudno potem przekonac taka osobe .

tutaj tez margot dobrze napisala o papierach oraz tez urzad-urzednik musi zobaczyc ze ten slub nie jest na papiery wiec sam slub i zlozenie papierow to 1 sprawa a 2 musisz dostac GC i nie moze sie wydac ze takie cos mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja wiem ja zle zaczalem ten temat.Ja chcialem poznac opinie na temat takich slubow bo wlasnie rozne rzeczy sie slyszy na ten temat.Mam duzo znajomych,lubia mnie i napewno by mi pomogli znalesc taka dziewczyne jesli bym przedstawil co i jak.Ale ja wolalbym sie naprawde ozenic nie za pieniadze.No i poprostu wiaze swoja przyszlosc z USA i mam wiele fajnych planow do realizacji.Takze sory za zle rozwiniecie tematu nastepnym razem postaram sie lepiej to z formulowac. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze (obywatel USA) agenci Immigration wpadli rano do domu i liczyli szczoteczki do zebow w lazience. Ozenil sie z Peruwianka i byli w trakcie procedury o GC dla niej. To niespotykanie spokojny czlowiek ale tak sie wqrzyl ze malo ich ze schodow nie zrzucil. Dzis juz maja wszytko za soba a ona jest sliczna i juz mowi po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysl najpierw zainwestuj w siebie - silownia , ciuch solarium

i zamien sie w New Jersey douchbag XD

jesli wcielisz ten pomysl w zycie, to wyjdzie na to ze desperacji tez Ci nie brakuje ;P

no coz...czasem desperacja pomaga jak sie chce marzenia spelnic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...