Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Rodzina Nielegalnie W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

emie a po co te kombinacje?a jak byly takie osoby to Tobie moze nie wyjsc a wtedy zegnaj USA ...A teraz bardziej przygladaja sie takim osobom ktore klamia ,,tutaj masz odpowiedz ze strony Ambasady:

Mój brat i siostra znajdują się w USA dłużej, niż im zezwolono. Czy w tej sytuacji mam jakąś szansę na uzyskanie wizy turystycznej? Czy lepiej nie zamieszczać informacji na temat pobytu rodzeństwa w USA na formularzu wizowym?

O: Jest to sytuacja trudna, ale zawsze lepiej zamieścić na formularzu wizowym informacje, które są zgodne z prawdą. Fakt przebywania bliskich krewnych w USA bez właściwego statusu może mieć pewne znaczenie w chwili rozpatrywania podania wizowego. Mimo to, osoby, które będą w stanie udowodnić silne związki z krajem zamieszkania otrzymają wizę. Natomiast w przypadku stwierdzenia przez konsula, że przedstawione informacje są nieprawdziwe, odmowa jest prawie pewna. Ponadto złożenie fałszywych oświadczeń (np. na temat pracy lub dochodów) lub ukrycie istotnych faktów (np. związanych z karalnością) może oznaczać stały zakaz wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych.

W każdym przypadku lepiej świadczyć prawdę.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/q2_2005.html

madzia w ds 156 sa pytania o nablizsza rodzine jak brat-siostra,ojciec-mama ....

a tutaj masz ostatni post o anulowaniu wizy juz przyznanej:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=13055&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"madzia w ds 156 sa pytania o nablizsza rodzine jak brat-siostra,ojciec-mama ...."

No tak właśnie myślałam. Dlatego już doradzałam zainteresowanemu by się przyznał. Oni sprawdzą to bardzo szybko i chyba lepiej się przyznać. Kłamstwo może mieć ogromne konsekwencje i może nam zamknąć granice USA na bardzo dłuuuuuugi czas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...