Skocz do zawartości

Pytania Pytania Pytania


kzn369

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na poczatek chcialbym sie przywitac, gdzy jest to moj pierwszy post na forum.

moje pytanie dotyczy mozliwosci wyjazdu do usa i legalnej pracy w tymze kraju.

W USA mam dalsza rodzine tj. wujek ciocia kuzynostwo, nie sadze zeby przy tak malym pokrewienstwie jakiekolwiek pisma z ich strony cos daly, oprocz zaproszenia.

z tego co przeczytalem na forum moje szanse sa mizerne i pozostaje mi jedynie szczesliwy traf na loterii wizowej poniewaz bliskiej rodziny w usa nie posiadam, nie usmiecha mi sie ozenek z amerykanka gdyz posiadam dziewczyne, z ktora chcialbym tam pojechac, a nie mam pojecia jak znalezc sponsora pracowniczego(?).

czy widzicie jakies szanse na zrealizowanie mojego marzenia?

w usa bylem na programie W&T i jestem przekonany iz w tym kraju chce zyc, pracowac itp.

mam 24 lata, swoj poziom angielskiego oceniam na FCE, posiadam wyzsze wyksztalcenie magisterskie uzyskane na uniwersytecie ekonomicznym(krakow). mam 3 letnie doswiadczenie zawodowe w branzy gastronomicznej(bylem pomoca

kuchenna, kucharzem sniadaniowym a teraz zastepca szefa kuchni) .

w razie wyjadzu do usa czy zaczne znowu prace od najnizszego szczebla w tej karierze zawodowej? ile jestem w stanie zarobic jako pomoc kuchenna, sous chef itd.

drugie pytanie dotyczy mojej dziewczyny- z wyksztalcenia pianistki(poziom ang. CAE) ile moze zarobic jako korepetytorka? ogolnie jakie polecalibyscie jej drogi rozwoju?

licze na zyczliwe odpowiedzi

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...