Skocz do zawartości

Pierwszy Wylot Z Zaproszeniem Czy Bez?


Annelore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem studenktą i mam zamiar pierwszy raz polecieć do USA na wizie turystycznej. Interesuje mnie czy konieczne jest załatwianie zaproszenia, ewentualnie czy można lecieć spokojnie bez?. Jeśli są osoby, które były w podobnej sytuacji prosiłabym o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem studenktą i mam zamiar pierwszy raz polecieć do USA na wizie turystycznej. Interesuje mnie czy konieczne jest załatwianie zaproszenia, ewentualnie czy można lecieć spokojnie bez?. Jeśli są osoby, które były w podobnej sytuacji prosiłabym o odpowiedź.

Pierwszy raz? To znaczy ze juz bylas tam na WAT np?

Wez sobie zaproszenie, jak nie bedziesz miala problemow z jego zalatwieniem, jesli tak to olej i idz bez.

Jesli lecisz na turystycznej zeby pracowac, na prawdo nie warto, skorzystaj z J1 bo potem za rok i tak bedziesz chciala leciec zeby SSN dostac.

Jesli jedziesz zwiedzac, uwazaj powyzsze za niewazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NY mam zamiar się zatrzymać i nie mam tam nikogo, natomiast w Chicago krewnych. Oni już tam mieszkają i mają stałe obywatelstwo, dlatego spokojnie mogą mi przesłać zaproszenie, tylko ciekawa jestem czy mi to pomoże czy może zaszkodzić skoro będę lądowała w NY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...