Skocz do zawartości

O Co Chodzi Z Zaproszeniem.


Sojusz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytales sie w innym temacie o staly pobyt a teraz napisze pare zdan od siebe,nie wiem czego bedziesz sie uczyc,nie wiem jaki bedziesz miec zawod ,jak u Ciebie z jezykiem angielskim itd ..To sa pytania wazne abys mogl np wize pracownicza dostac i zaistniec w USA a druga sprawa nim wyjedziesz to minie 2-3 lata i te informacje wizowe moga byc juz nie aktualne i pamietaj o tym .Moze byc tak ze prawo sie zmieni i to co czytasz moze byc tyle warte co nic..

Masz dobrze z tym ze mozesz sobie takie forum jak kto poczytac i zobaczyc jak kto miej wiecej wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zacząłem się tym interesować i staram się być na bieżąco. Z angielskim nie mam problemu, uczę się już 9 lat. Może nie rozumiem wszystkiego, ale myślę, że nie miałbym kłopotów, żeby sobie poradzić za granicą. W maju będę składał podanie do szkoły na kierunek technik obsługi turystycznej (praca w biurze podróży, na lotniskach, w punktach informacji turystycznej, jako pilot i przewodnik wycieczek, itp. nie będę pisał czym się osoba z taką specjalizacją zajmuje bo za długo by to zeszło), w tej szkole oczywiście uczą języka na poziomie zawodowym, więc jeszcze się podszkolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...