Skocz do zawartości

San Diego Pytanko!


Martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzac wiecej o was (legalnie? macie prace? praktyczne wyksztalcenie? znajomych? znacie jezyk?) trudno powiedziec. Ogolnie San Diego jest ladnym - ale drogim - rejonem. Na bardziej proste prace - restauracje, sprzatanie, budowa itp - jest ogromna konkurencja z Latynosami ktorzy juz sa tam od dawna i maja pewne zawody oklepane. Hiszpanski tam sie bardzo czesto przydaje :) Nie zapominaj tez, ze w Kaliforni jest teraz niemala recesja, duzo bezrobocia na kazdym szczeblu spoleczenstwa. Mozesz zerknac na ta strone zeby zorientowac sie troche o pensjach i co /ile kosztuje za mieszkanie: http://sandiego.craigslist.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuja za odpowiedz! Tak jestem tu legalnie jestem rezydentem a moj angielski jest bardzo dobry hiszpanksiego niestety nie znam i myslalam aby tam opiekowac sie starszymi osobami tak bardziej prywatnie kiedys to wlasnie robilam sa z tego dobre pieniadze i mysle ze az takiej konkurencji w takiej pracy nie ma!! Mam nadz.ze za pare m-ey ekonomia sie troche poprawi dzieki jeszcze raz pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...