Jump to content

Podróż Do Usa Nieletniego Bez Rodziców


Recommended Posts

Witam. Wybieram się do USA w maju. W dniu wylotu będe miał ukończone 17 lat. Lece do siostry która tam studiuje. Jakie dokumenty powiniennem posiadać (oprócz wizy oczywiście). Czy konieczna jest zgoda rodziców potwierdzona notarialnie ?

Pozdrawiam

Ps. Lece sam, bez rodziców jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Ja się zbytnio na tym nie znam, ale wydaje mi się, że bez opiekunów w ogóle nie można wylecieć nie mając 18 lat... Jeżeli jednak można to raczej potrzebne jest takie pisemko. Sam naprawdę nie wiem i także czekam, na odpowiedź kogoś kto się na tym zna.

Link to comment
Share on other sites

Sojusz - co Ty opowiadasz :] jasne, że można lecieć samemu nie będąc osobą pełnoletnią. ja w dniu wylotu nawet 16 nie będę mieć ukończonych, bo lece 19 czerwca, a 25 mam urodziny. i nie słyszałam nigdy, żeby ktoś miał jakieś potwierdzenie notarialne, w którym rodzice wyrażają zgodę na lot :)

Link to comment
Share on other sites

Sojusz - co Ty opowiadasz :] (..)

W sumie sam nie byłem pewien... ;)

kubakj od 8 roku życia? <wow> :) Nie wiem być może można, ja bym 8 letniego dziecka samego samolotem nie puścił, i nie wiem czy Ci wierzyć? :);)

Link to comment
Share on other sites

Mozna w takie cos uwierzyc bo ostatnio jeden Tatus wsadzil do samolotu dzieci do Anglii a tam miala na nie czekac Mamusia ..Skonczylo sie tym ze Mamusia nie pojawila sie po dzieci a jak odeslali dzieci do Polski to Tatus tez sie ulotnil i teraz dzieci sa w domu dziecka

tutaj jest o tym:

http://www.tomaszlisnazywo.pl/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...