Jump to content

Current Status: Approval Notice Sent.


renata1

Recommended Posts

On December 29, 2008, we mailed you a notice that we have approved this I824 APPLICATION FOR ACTION ON AN APPROVED APPLICATION OR PETITION. Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service.

Go to the top of the pageReport Post

-Takie pismo pojawiło się w internecie pod numerem naszej sprawy 29 grudnia 2009 r. Do tej pory nic nie dostałam i nie wiem jak długo to potrwa jeszcze.

Czekam na łaczenie rodzin w drugiej kategorii (współmałżonek i niezamężne dzieci do 21 lat) rezydenta Usa .Może ktoś wie ile jeszcze czasu przedemną?

Proszę o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

To prawda ,pomyliłam się pismo pojawiło sie 29 grudnia 2008 roku i zaraz po tym przyszły kaperty na każdą osobę oddzielnie i tam było napisane że petycje zostały zatwierdzone i wysłane i zeby postępować zgodnie z instrukcją ....ale do tej pory żadnych instrukcji nie otrzymałam .

Moze ktoś wie jak to się dalej potoczy.......ale poważnie ,jestem załamana tym czekaniem i raczej nie potrzebuję odpowiedzi w stylu tej pierwszej.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Mój mąż dostał GC na podstawie paragrafu 245i ,przez zaniedbanie adwokata petycje na nas zostaly zlozone 8 miesiecy po otrzymaniu GC przez męza.Wtedy adwokat mowil nam ze to potrwa 6 miesiecy(teraz wiem ze to bylo niemozliwe)Petycje na nas zostaly zlozone 15 lutego 2008 roku .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...