Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam 25 lat i pierwszą wizę dostałem w 1997 roku (nawet nie musiałem wtedy jechać do konsulatu - rodzice pojechali) na 6 miesięcy poleciałem i wróciłem, w 2001 starałem się znowu i dostałem na 2 lata - poleciałem i wróciłem w terminie :). Trzecią dostałem na rok czasu w 2007 i też wakacje spędziłem w USA. I pytanko jutro mam spotkanie i chyba są duże szanse że znowu dostanę co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a mozesz powiedziec cos wiecej o tej stabilnosci?co bylo nie tak w tym?

Jak leciales do obywatela to On moze zapytac sie dlaczego wizy nie dostales a jak leciales do nikogo to pozostaje starac sie o wize za jakis czas .Mozesz wczesniej ale musi cos sie zmienic w Twojej sytuacji zyciowej lub tez co do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co konkretnie Cie pytal konsul? podejrzewam, ze nie omieszkal zapytac, w jakim celu lecisz, czy studiujesz/pracujesz, jak dlugo planujesz byc w stanach? moze byles spiety/zdenerwowany, a moze zbyt pewny, ze wize dostaniesz? ciezko stwierdzic dlaczego tym razem Ci jej nie przyznano.. Jesli za kazdym razem wracales na czas, nie przesiadywales zadnego terminu to nie powinno byc problemu, a jak widac na Twoim przykladzie nie zawsze tak jest. Powodzenia zycze nastepnym razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...