Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mojej koleżance odmówiono wizy ze względu że nie spełnia warunków itp. a jest to osoba ambitna polonistka, mająca dobrą pracę i kasę tak ja to zezłościło , że zrównano ją z ludzmi którzy jadą w widomym celu, to po powrocie do domu taki im wypisała list co o tym myśli i jak traktuje się tam ludzi, że natychmiast wezwali ją nie pytając się o nic już i na 10 lat otrzymała wizę i mogła spokojnie wyjechać na wakację do rodziny. Niesmak odczuwa tylko z tego , że ją nie przeprosili za takie traktowanie................fakt autentyk...........dziewczyna zna swoją wartość.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hello Grzegorz jakiś tam 98,,,bzdur nie wypisuj,i nie mąć!!!!! Znam akurat taką jedną-co pyskowała.Cała rodzinka w USA,już obywatele,a Ona.....siedzi i obgryza paznokcie!!!Zero szans na wyjazd!!No ,dobiłeś mnie jeszcze tekstem,że polonistom tak świetnie i bogato się powodzi w Polsce!!Ha<ha---to niech jedzie na Malediwy!!Wizę wbiją jej na lotnisku,i po problemie.Pozdrawiam.

P.S. Koleżanka nie otrzymała wizy z przyczyn prozaicznych,a znajomym naopowiadała głupot.Nie Ty jeden dałeś się nabrać kobiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...