Skocz do zawartości

Pilka Nozna


kilwen

Rekomendowane odpowiedzi

Tu liczą się pieniądze! A gdyby weszła jakaś ambitna drużynka gdzieś z Missisippi z mega niskim budżetem to by się mijało z celem i psuło by komercyjną otoczkę ligi Mi się taki system podoba

Tylko że takie "drużynki z niskim budżetem z Missisippi" tworzą piękno tego sportu. Cóż ci przyjdzie po tym jak oglądasz New York Red Bulls z wielim budżetem z gwiazdami w składzie, skoro grają kaszanę? Nie lepiej by było aby RB spadło do drugiej ligi a jej miejsce zajęłaby młoda, ambitna drużyna?

Przez to NBA jest najlepszą ligą koszykarską świata a NHL najlepszą hokejową!

A myślałem że przez to że grają w niej najlepsi zawodnicy na świecie

Taka rywalizacja ma swoje plusy ale także i tyle samo (jeśli nie więcej) minusów...

Piłka nożna osiągnęła swój sukces właśnie dzięki rywalizacji, czy to między klubowej (na samym początku zakładowej) czy między krajowej.

W USA na meczach nikt nie się nie bije/zabija, nie wybuchają zadymy, przez Nowy Jork możesz bez problemu możesz przejść w koszulce New England Patriots (najwyżej skończy się na głupich docinkach, ale raczej nie musisz się obawiać czy ci ktoś przypadkiem kosy od tyłu w żebra nie wsadzi)

A kiedy w europie musiałeś się obawiać kosy w żebra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
No nie wiem o jakich ty szkołach średnich w Polsce mówisz... Bo reprezentacje z treningami mają może najlepsze szkoły w miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław Tak się składa że mieszkam (JESZCZE) w Polsce a w moim mieście (które jakby nie patrzeć ma ponad 100 tysięcy!) są dwa licea które są jednymi z najlepszych w kraju (reszta też jest dobrych) które na jakiś turniej liceów organizowany w mieście zbierają chłopaków Z WF-ów i heja na zawody...

Nie chodziło mi o to. Ja mieszkałem w nie małym mieście i w żadnym liceum tam nie było dobrej drużyny piłki nożnej. Chodziło i mi o to że w Polsce powinno się zrobić tak jak w USA normalny sezon piłki nożnej gdzie się gra po 20 meczów w roku szkolnym a czegoś takiego nie ma w mniejszych miastach.

Jackie 22 lipca grałem przy Oak Park High School mini turniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...