Skocz do zawartości

Withholding Of Removal


Rob72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od ponad roku posiadam status WITHHOLDING OF REMOVAL ktory przyznal mi sedzia w imigration court , dostalem SSN , pozwolenie na prace , zrobilem DL itd..... Moje pytanie jest nastepujace , czy moge wziasc slub z obywatelka US na moim statusie?? slub moge bo nikt mi nie zabroni ale czy ona bedzie mnie mogla sponsorowac ?? wiem ze bez dobrego adwokata sie nie obejdzie ale chce wiedziec jakie jest wasze zdanie.... Mam bardzo przykre doswiadczenia jesli chodzi o adwokatow z NY , bylem po porady o wielu z nich i musze szczerze przyznac ze wszyscy sa malo kompetentni i zalezy im tylko jak sciagnac z nas kase. To jest priorytet dla adwokata. Reszta sie nie liczy kazdy z nich mowil mi ze nie ma problemu a ja znam mniejwiecej warunki mojego statusu i wiem co mi wolno a co nie. Polski adwokat to juz wogole jest porazka , poltora roku temu wpedzil mnie do szpitala , wywiezli mnie z sadu ze stanem przed zawalowym. Czy jest tutaj ktos w podobnej sytuacji?? kto ma taki sam status???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra rada: wez kogos kto specjalizuje sie TYLKO w sprawach imigracyjnych a nie bierze wszystko co sie da od rozwodow, wypadkow, bankructw, mandatow po sprawy imigracyjne i lokatorskie. Zreszta Ty juz masz przyznany status i teraz chcesz zalegalizowac pobyt wiec to jest zupelnie inna sprawa.

Powodzenia. Nie bedzie zle. Z doswiadczenia mowie, ze teraz powinno byc z gorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...