Skocz do zawartości

Stawanie Po Wize 8 Raz


Rekomendowane odpowiedzi

pamietam jak moja ciotka stawala 7 albo 8 razy, w kazdym razie za tym ostatnim razem wize dostala

za kazdym razem jechala do syna, ktory byl i jest tam legalnie

jesli jest to dla Ciebie wazne to mozesz probowac, ale musisz wziac pod uwage, ze jestes w troche gorszej sytuacji niz osoby, ktorym w przeszlosci raz odmowiono wizy

usmiechac sie szeroko i skladnie odpowiadac na pytania ;-) a moze sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ciebie trzymalo w Polsce jak staralas sie o wizy,co wpisywalas w ds 156(prawdziwe dane czy ) i ile czasu czekalas po odmowach?

muzzy to zalezy co tam bylo wpisywane bo raczej nie wpuscilbys osoby do swojego domu jakby cos nie gralo,prawda?

usmiechac sie szeroko i skladnie odpowiadac na pytania ;-) a moze sie uda -tutaj z tym sie zgodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy stawał 7 razy po wizę, chciał odwiedzić siostrę, ktora przebywała w USA legalnie i za każdym razem mu odmawiano.... aż w końcu moja ciocia, która jest tam legalnie wysłała mu zaproszenie-bo akurat mają takie samo nazwisko i za 8 razem dostał w końcu tą wizę ;) a w ds 156 wpisał, że ta kobieta, która mu zaproszenie wysłała to jego siostra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...