Skocz do zawartości

Koniec Wizy Pilne!


Rekomendowane odpowiedzi

wyobrascie sobie ze zaczeli juz sprawdzac czy osoba wymieniala czeki w stanach...a co z tym idzie nielegalna praca na wizie turystycznej....

hej, ciekawa informacja, mozesz napisac cos wiecej co spotkalo Twoich znajomych ?

sama wymiana czeku na gotowke nie jest rownoznaczna z praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ale jezeli pewna firma wystawi osobie kilka czekow...to chyba daje im duzo do zastanowienia......hmm...jeden mial np ..nie wiem po co ..ale mial ubrania robocze...ale to juz jego bla.d....ten drugi ostatnio wlasnie.....zawrocony zostal przez te czeki....fakt ze byl juz w stanach z 7 razy,....moze to tez sie przyczynilo do zawrotu.......

strasznie zaczeli sprawdzac...przyjaciel mi poradzil,...zeby leciec na floryde..a pozniej z florydy do bostonu..podobno najbardziej trzepia w nowym ..i bostonie...a przez floryde nia ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile potrafie zrozumiec ze zawrocili kogos, z powodu tego ze mial w walizce ubrania robocze lub narzedzia, o tyle za to ze ktos kiedys spieniezyl czek nie bardzo chce mi sie wierzyc ;)

no chyba ze ten czek mial przy sobie i z jakis powodow nie umial racjonalnie wyjasnic skad go ma

ja sie wiele razy juz nasluchalem o tym z jakich to blachych powodow sa ludzie zawracani, a potem przy dluzszej rozmowie wychodzi na to, ze ktos poprostu mieszal sie w "zeznaniach" jak trafil na tzw. immigration,

a potem sie glupio przed znajomymi przyznac :) i powstaja opowiastki i mity ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnego problemu sprawdzic czek-konta bankowe jesli urzednik na granicy bedzie chcial takie cos sprawdzic,,po 11 wrzesnia wiele sie zmienilo w tej materii...

Czasami bywa tak ze pod czas rozmowy cos wypada lub tez jest rewizja a wtedy jest pewne ze po znalezieniu pewnych rzeczy beda dodatkowe pytania po co,na co,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam pytanie , moj paszport juz stracil waznosc ale wiza jeszcze jest wazna , tylko ze ten paszport mam na panienskie nazwisko , teraz mam nowy paszport na inne nazwisko czy tamta czy moge podrozowac z dwoma paszportami czy musze ubiegac sie o nowa wize

Czy dla osoby poszukiwanej w Polsce zostanie wydany paszport przez polska ambasade w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...