Skocz do zawartości

Koniec Wizy Pilne!


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.,...moj problem: wiza turystyczna konczy mi sie 8 sierpnia 2009..wyjazd do stanow planuje na 28 lipca 2009...jak myslicie...zostane wpuszczona bezproblemowo?czy mozliwe jest ze wbija mi pobyt na 6 mies?mial moze ktos podobna sytuacje...bede bardzo wdzieczna za informacje..dziekuje i pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że CIę wpuszczą ponieważ wjeżdżając do USA wize masz nadal ważną a to ile tam możesz być zależy od tego na jaki okres czasu wbiją Ci pobyt na lotnisku ;) Mi np nigdy nie wbili pobytu na pół roku tylko na 3 miesiace (może dlatego, że od razu pokazywałam bilet powrotny, który był na ok 2 miesiące) :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziekuje wszystkim za odpowiedz....

...chce dodac ze mam wize M......nie wiem co robić ....zalezy mi zeby zostac w usa przynajmniej 4 mies...i nie wiem czy ryzykowac..i leciec normalnie jak planowalam...czy moze jechac do ambasady treraz po wize...ten drugi pomysl podsuneli mi przyjaciele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze jak bedziesz miec w paszporcie nowa wize to dostaniesz pobyt na te 4 miesiace?to sie mylisz,to nie od tego to zalezy a od rozmowy z urzednikiem na granicy,,jest pare przypadkow na Forum ze ktos mial wize pare dni wazna i dostal pobyt na granicy na 6 miesiecy ..

Miej na uwadze to ze jak pujdziesz po nowa wize,zaplacisz to urzednik anuluje Ci ta wize stara w paszporcie a czy Ci da nowa to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć na starej. To co masz w paszporcie to nie wiza tylko pozwolenie na rozmowe z urzednikiem na lotnisku. To on wbija Ci ostateczną wizę. Pozwolenie na wlot na lotnisko masz do 8 sierpnia więc nie widzę problemu. Co do terminu, jaki dostaniesz na pobyt - nikt nie może go przewidzieć, nawet jakby Twoja wiza miała ważność kolejne 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi....obawialam sie wlasnie ze mogliby mi anulowac wize gdybym sie ubiegala o druga...moje obawy co do wylotu narodzily sie ze wzgledu na informacje o zawroceniu paru moich znajomych....wyobrascie sobie ze zaczeli juz sprawdzac czy osoba wymieniala czeki w stanach...a co z tym idzie nielegalna praca na wizie turystycznej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...