Jump to content

Jak I Czy Jest To Mozliwe ?


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie ;)

Mam nietypowa prozbe o pomoc, a wlasciwie o podpowiedz co mogłabym zrobić żeby wrócić do USA.

W 2006 roku starałam się o wizę jako studentka dostałam ja oczywiście, jednak na 1 rok i z adnotacja w paszporcie o pobycie tylko 2 miesięcznym.

Wyjechałam i przed upływem tych 2 miesięcy wysłałam papiery do urzędu imigracyjnego o przedłużenie pobytu, urząd wyraził zgodę i tak zostałam 6 miesięcy dłużej po czym tydzień przed upływem terminu wyjechałam prosto do Hiszpanii na rok. Wróciłam do Polski i wyjechałam do Irlandii i od ponad roku jestem tutaj w listopadzie 2008 starałam się o nowa wizę jednak dostałam odmowna odpowiedz. Bardzo chce wrócić na stale ale niestety nie wiem od czego zacząć, mam tam kuzynkę która od kilku lat ma już obywatelstwo ona chce mi pomoc jednak niestety jest po rozwodzie i na sponsorowanie wizy studenckiej ma za małe zarobki. Wiec zwracam się z ogromna prozbowa do was o jaka kolwiek podpowiedz lub informacje co mogłabym zrobić żeby wrócić i moc zostać legalnie na stale.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje sponsorowanie przez pracodawce,loteria wizowa lub tez slub z obywatelem USA,lub tez z rezydentem a tutaj dluzej poczekasz na papiery.

a dostalas odmowe poniewaz przedluzylas swoj pobyt a tego w Ambasadzie nie lubia plus nie przekonalas Ich ze na czas znow wrocisz .

Moze tez Twoja kuzynka poszukac kogos kto by Cie sponsorowal na wize studencka

Link to comment
Share on other sites

Wyjechałam i przed upływem tych 2 miesięcy wysłałam papiery do urzędu imigracyjnego o przedłużenie pobytu, urząd wyraził zgodę i tak zostałam 6 miesięcy

Widzisz, przedluzenie pobytu (legalnie) to jest taki haczyk na przyszlosc. Bardzo mocno podoba ci sie w tym kraju to

zabronia ci wyjechac ponownie.teraz masz mozliwosci tak jak pisze sly

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...