Skocz do zawartości

Mam Pracodawcę - Czy To Wystarczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie - organizacja Alaska Wildlife Conservation Center http://awcc.org/home.html chce zatrudnić mnie (mam 30 lat) i moją Żonę (25 lat - jest po zoologii). Fragment maila od nich - "You sound like excellent candidates. Would you be available the summer of 2010? We usually start hiring in Feb/March. If you are interested, please resubmit your information next year." Bardzo chcielibyśmy u nich pracować, ale po lekturze wątków na forum nie widzę zbyt dużych możliwości dla nas. Czy próbować na wizę h2b albo wystąpić o sponsorship? Czy jest sens załatwić sprawę przez prawnika? Mamy jakieś szanse? Dodam, że bywaliśmy wcześniej w USA na wizie j1. Teraz oczywiście siedzimy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tutaj chodziło o to, że wysłaliśmy do nich naszą ofertę w marcu kiedy mogliśmy jeszcze jechać na J1, a Oni odpisali że w tym roku mają już komplet i że chętnie zatrudnili by nas w przyszłym. Ale ja będę miał już wtedy skończone 31 lat więc na W&T odpada. Czyli rozumiem, że jak wyślę im info z ambasady o wizach pracowniczych to mogliby podjąć ten wysiłek i zacząć ubiegać się o wizę dla nas? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to teraz się zastanawiam czy im zawracać głowę bo przecież przy wizie h2B pracodawca musi udowodnić, że ma trudności ze znalezieniem pracowników, a jak Oni w tym roku kompletowali już cał "staff" na lato w marcu, to chyba nie mają takich problemów. W ogóle z tego co widzę to prawie nie ma aktualnych ofert na wyjazd h2b (mam na myśli nie tylko polskie strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...