Skocz do zawartości

Fiat 500 Produkowany W Usa?


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Chrysler byl juz w kooperacji z Mercedesem.

Mercedes (smart enough) wycofal sie z tej spolki gdy widzial co nadchodzi

Nie mam mowy aby bez nowych technologii (takich ciagle nie ma lub te ktore sa nie sa wystarczajaco tanie)

produkowac auto na drogi amerykanski dla Amerykanow.

Nie tylko trend zmiena sie tez w Europie.

Ludzie sa wieksi (nie nazwe grugbsi) chca wiecej wygody i komfortu nie tylko w USA. Male samochody to trend demokracki (pod warunkiem ze sami zyja big time) sa na tyle cwani i sprzedaja balach

ale wszyscy wiemy ze tu w tym kraju chyba ze przekreci sie wszystko do gory nogami

taki balach sie nie sprzeda. Obama car mimo wielkiej eufori omamomanii nie przejdzie,

A fiat owszem ma swoje zdanie i wszystko bardzo dobrze ujete jest tu

http://online.wsj.com/article/SB1241575781...=googlenews_wsj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Ameryka musi pokochać małe auta. Niedługo przeciętne auto w USA ma spalać jedynie 6 litrów benzyny na 100 km. Zielona rewolucja w Ameryce staje się faktem

W USA mieszka 5 proc. ludności świata, a zużywamy 25 proc. ropy - mówił wczoraj Barack Obama. Wczoraj prezydent USA w towarzystwie szefów koncernów samochodowych ogłosił nowe, ostre normy. Przewidują one, że auta jednego producenta będą mogły od 2016 r. zużywać średnio jedynie 6,6 l benzyny na 100 km (dziś - 9,4 l) - dla samochodów osobowych norma będzie wynosić 6 l (dziś 8,5), dla półciężarówek - 7,8 l (dziś 10,2).

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,3..._w_zielone.html

http://www.politico.com/news/stories/0509/22650.html

No to Fiat dobrze wszedl teraz i moze cos na silnikach zarobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Podobno (wg prasy motoryzacyjnej) nowe modele Fiata (Grande Punto, nowe Bravo itd) są czymś w rodzaju 'nowej ery' dla Fiata :) Ile jest w tym prawdy, nie wiem dlatego w przeciwieństwie do szanownej małżonki nie rozpowszechniam (zapewne) stereotypów z ubiegłego stulecia :rolleyes:

PS Ostatnio szukałem na ebayu samochodów Peugeota i jakież to było moje zdziwienie, że po wybraniu marki Peugeot z listy ukazało mi się tylko parę starych rzęchów z końca lat 80. Podobna sytuacja dt. wielu pozostałych europejskich marek produkujących równie piękne samochody. Naprawdę ciężko jest zrozumieć amerykańskie gusta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno (wg prasy motoryzacyjnej) nowe modele Fiata (Grande Punto, nowe Bravo itd) są czymś w rodzaju 'nowej ery' dla Fiata :) Ile jest w tym prawdy, nie wiem dlatego w przeciwieństwie do szanownej małżonki nie rozpowszechniam (zapewne) stereotypów z ubiegłego stulecia :rolleyes:

Nowa era nie nowa era juz takie historyjki wymyslil mercedes i jakos nie widze aby sie zabijali w USA za Smartami. Wrecz przeciwnie aby go kupic trzeba sie zapisac i wplacic zadatek bo gdyby przyszlo sie rozmyslic to ktos musi pokryc koszty sprowadzenia tego g...a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysler byl juz w kooperacji z Mercedesem.

Mercedes (smart enough) wycofal sie z tej spolki gdy widzial co nadchodzi

To co piszesz to mija sie z prawda. Kiedy Daimler przejmowal Chryslera, Chrysler stal na nogach i mial kilka bilionow na koncie. Daimler po prostu wykorzystal Chryslera, sciganal cala kase i praktycznie nie inwestowal w rozwoj Chryslera. A jak sie kasa skonczyla to pozbyl sie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...