Skocz do zawartości

Legalne Przedłużenie Pobytu- Czy Na Pewno?


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, ze nie kupie najpierw biletu... Zastanawiam sie tylko co bedzie jak juz nawet dostane wize, kupie bilet, a na granicy komus sie nie spodobam i bede musiala wrocic. Bylam w Stanach trzy razy, dwa razy na wakacjach po trzy miesiace i raz na prawie rok, wiem ze te rozmowy wygladaja za kazdym razem inaczej, raz sie trafia na milego pana, raz nie, tak jak w konsulacie. Ja mam tendencje do denerwowania sie w takich momentach, stad moje rozterki, nie wiem czy warto. Jeszcze dwa tygodnie temu nie martwilam sie w ogole, dopoki nie przeczytalam informacji na stronie konsulatu odnosnie przedluzania pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na początek spróbuj z promessą a nie martw się na zapas co będzie na granicy :( Jeśli bardzo zależy Ci na wylocie - koniecznie próbuj, jeśli nie bardzo, oszczędz sobie niepotrzebnych stresów. Ja jednak uważam, że nie przekonasz sie póki nie spróbujesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Po dwóch latach chyba powracam do tematu. Odmówili mi w 2009 tłumacząc się, że nie mają pewności czy nie zrobię tego ponownie. Widocznie słabo się starałam i nie wykazałam żadnych związków z Polską, w sumie nawet mnie o nic nie pytał. W tym roku chciałabym znowu spróbować. Niektórzy przekonują mnie do utajenia faktu przedłużenia pobytu, do którego już się przyznałam 2 lata temu, domyślam się, że Pan to gdzieś wpisał i chyba nie ma sensu. Z drugiej strony czy ponowne przyznawanie się nie jest jak strzał w kolano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś nielegalnie.

Bzdura...

do momentu otrzymania decyzji byla legalnie (zakladajac, ze papiery zostaly zlozone kiedy trwal jeszcze legalny pobyt), a to juz zupelnie inna historia, ze po takim przedluzaniu (niezaleznie czy komus je przyznano czy tez odmowiono) ciezko jest otrzymac wize plus wysokie prawdopodobienstwo na przeprawe juz na lotnisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...