Skocz do zawartości

Powrot Do Polski


trucker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do jakiejs doswiadczonej osoby. Jestem na sponsorowaniu o prace 3 grupa, wszystkie 3 etapy zakonczylem pomysle i teraz czekam na otrzymanie mojej zielonej karty. Najprawdopodobniej powinien otrzymac ja gdzies w 4 kwartale 2009 roku. Moje pytanie brzmi nastepujaca czy moge wyjechac teraz do Polski, cały czas bylem legalnie w stanach, i co bedzie jesli zostane wezwany na interview, a co jesli moja karta przyjdzie do domu w usa(dom moich znajomych). Prosze o szybka odpowiedz bo jak najszybciej chcialbym wyjechac do Polski. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci do pytania o GC,jesli czeka ktos na sam plastik i nic sie nie wydarzy z tym plastikiem (nie beda pomylone pewne dane) to ktos moze Ci taka karte przeslac do Polski ale jesli czekasz na sama karte...jesli chodzi o rozmowe to tutaj nie wiem czy AP by wchodzilo w gre jak kto jest ze sponsorowaniem przez meza-zone ze taki ktos jak byl legalnie moze wyjechac do Polski i wrocic na tym dokumencie.Wazne aby byc na rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakiej ty pieczatce mowisz? Pierwszy raz o takim czyms slysze... Mozesz to wytlumaczyc

trucker do Pl mozna jechac jezeli ma sie zatwierdzone AP choc tu nie ma pewnosci ,ze wrocisz bez problemow do USA ,to jest kwestia oficera imigracyjnego na lotnisku,przy sponsorowaniu pracowniczym z tego co sie orientuje nie daja pieczatek na interview,kiedys byc moze tak bylo teraz raczej ne,byc moze ta opcja jest przy sponsorowaniu rodzinnym.Ja na twoim miejscu do momentu otrzymania plastiku raczej bym nie ryzykowala,ale to jest moje zdanie,zreszta kazdy robi jak uwaza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radzil zlozyc wniosek o wydanie tymczasowego dokumentu, ktory umozliwi Ci wyjazd za granice z USA. Musisz dolaczyc wtedy dodatkowa oplate. Nie pamietam teraz nazwy tego wniosku ale jak bedziesz zainteresowany to moge znalesc :(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...