Skocz do zawartości

Cena Za Zaproszenie


Annelore

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzina moze rowniez napisac to na komputerze i podpisac i jest to rownoznaczne z popularnym "zaproszeniem".

Wystarczy skreslic kilka zdan ze chca, abys spedzila z nimi wakacje, ze pokryja koszty Twojego pobytu wyzywienia itp. I ze dwa zdania o Tobie co robisz w Polsce.

Ja takiego czegos uzywalem w 2001r. Stojac w kolejce ludzie sobie pokazywali te oficjalne druki zaproszen "ze zlota pieczecia" (zorientowani wiedza co to ta 'zlota pieczec', ktora jak to reklamowano w USA 'gwarantowala' otrzymanie wizy) a ja mialem taki swistek papieru, zmiety jeszcze przez faks, (bo faksem to dostalem). Trzeba przyznac ze konsul przeczytal to wtedy od deski do deski i nie bylo problemu z wiza. Padly tylko dwa pytania: na jak dlugo chce jechac i co bede robil po powrocie.

EDIT:

W porownaniu z tym jak wygladala rozmowa o wize kilka lat temu, teraz na ogol trwaja one krocej bo 2 minuty i czesto konsulowie nawet nie chca brac zadnych dokumentow dodatkowych, jesli ktos jedzie turystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie...heh....kiedys i tylko taki dokument sie liczyl,teraz od nikogo nie wolaja zaproszenia...wlasnie zerkam na zaproszenie mojego faceta,ktory dostal zaproszenie...nie ma tam opisane ile kosztuje,jest tylko pieczatka od notariusza...tyle,ze jak zwykle sie sprawdzilo nie potrzeba bylo zaproszenia a wize i tak dostal choc nie bylo podstaw by ja dac...heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rodzina pujdzie do banku i tam bedzie notariusz to takie cos podbije za pare dolcow ;)

w agencjach moze to wyniesc i pare dolarow ;)

Sly w bankach jesli jest notariusz (nie wszystkie banki maja notariusza) to zrobi to za darmo dla czlonka banku-potwierdzi podpis (bo taka jest jego rola)

Taka jest polisa bankowa. Inaczej bierze 1 dolara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...