Skocz do zawartości

Pytanie O Zmiane Terminu Wyjazdu


Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu dostalam wize turystyczna na 10 lat. Planowalam wyjazd we wrzesniu na 4 tygodnie, ale juz teraz wiem ze nie bede mogla poleciec. Chcialabym sie dowiedziec w zwiazku z tym jak bedzie z zaplanowaniem ponownego wyjazdu. Czy moge miec problemy jezeli bede chciala wyleciec na przyklad w przyszlym roku, jezeli w koncu nie wyjechalam we wrzesniu, tak jak podawalam starajac sie o wize. Czy tez wtedy nie ma to dla nich znaczenia. Bardzo prosze o rade i odpowiedz. Moze ktos byl w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam,

ja mam podobny problem. Planowałam wyjechać w tym roku, ale raczej nie będę mogła.

Natomiast za rok kończę studia. Czy będę mieć problemy z wjazdem na teren USA w przyszłe wakacje, ponieważ nie będę związana z Polską ani studiami, ani pracą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec problem nie z tym ze lecisz za rok czasu a ze np na 6 miesiecy,ze bedziesz mialo wiarygodna na granicy,bedzie zachodzic podejrzenie ze jak Cie nic nie trzyma w Polsce to bedziesz pracowac nielegalnie,pozostaniesz nielegalnie i na to zwroc uwage pod czas rozmowy ...

a moze bedzie tak ze przejdziesz bez zadnych ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...