Jump to content

Czy Mam Szansę Dostać Wizę Turystyczną?


Recommended Posts

Moja sytuacja przedstawia się następująco : pracuję i mieszkam w Wawie ale zameldowanie mam gdzie indziej. Umowę o pracę mam na czas nieokreślony. Pracuję jako z-ca kierownika. Mam także na siebie przepisane małe gospodarstwo rolne. Dodam jeszcze że jestem singelką. Chcę trochę pozwiedzać a także odwiedzić siostrę która jest w USA na statusie studenta. Planuje polecieć w sierpniu na ok 3 tyg. Jak myślicie czy mam szanse na wizę?

Link to comment
Share on other sites

A jak siostra dostala ten status studenta?jak zmienila ten status w USA to moga byc problemy poniewaz moga pomyslec ze tak samo zrobisz .Bo czasami takie cos biora pod uwage ,Twoja sytuacje plus co zrobila dana osoba i jak wypadniesz dobrze na rozmowie to wize otrzymasz nawet i na 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra przyleciala do Stanow na promesie turystycznej, ktora dostala na rok, na miejscu dostala pobyt na pol roku, po ktorym przedlyzyla o kolejne pol roku a dopiero potem zmienila status z turystecznego na studencki. Dodam jeszcze, ze nasza inna siostra z mezem (oboje maja firmy i dobra sytuacje finansowa) i synkiem w tamtym roku ja odwiedzili, nie ukrywajac we wniosku, ze tam jest i studiuje, konsul zapytal o nia i wszyscy dostali wize na 10 lat :( mam nadzieje, ze mi tez sie powiedzie. Nie chce tam zostac, chce ja tylko odwiedzic i pozwiedzać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej.

Wczoraj miałam rozmowę z konsulem i udało się. Dostałam promesę na 10 lat. Owszem konsul pytał o siostrę ale mówiłam prawdę i teraz już czekam tylko na kuriera z dh. Prawdomówność popłaca !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...