Skocz do zawartości

Ameryka Nie Istnieje!


Giggsy

Rekomendowane odpowiedzi

no narazie jeszcze tu mieszkam

no casey skoro czytalas inne moje posty to pewnie tez wiesz iz rozwazam wyjazd z usa w najblizszej przyszlosci

chyba ze sie cos zmieni w gospodarce usa ale narazie nie ma sie co ludzic, bedzie coraz gorzej a jak Wam ktos gdzies powie ze kryzys sie konczy i bedzie lepiej to mozecie sie zaczac smiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ameryka. Ameryka? A co to w ogóle jest?

Nie ma czegoś takiego jak "Ameryka" Są: Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Wielu ludzi myli pojęcie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, lub Ameryka Północna, gdzie one się znajdują, z pojęciem Ameryka. Osobiście okropnie mnie to irytuje, jak ktoś mówi np; Pojechał do Ameryki i został ... , tak samo jak pojęcie "Stany" tj; W Stanach takie coś kosztuje ... ,chodź to już, jakoś przełknę to nienawidzę określenia Ameryka, w stosunku do U.S.A.. Co do głównej treści tematu: "Zapomnijcie o tym, że wspominaliśmy wcześniej o Ameryce. Według twórców ..." , to gdy to czytałem, to miałem takie uczucie, że gdybym teraz spotkał autora, owego tekstu, to byłoby Jego ostatnie spotkanie z kimkolwiek, bez względu na to kto to jest, z resztą do teraz mam takie uczucie. Po co w ogóle takie cos pisać, człowiek zazdrości Światowej Potędze Gospodarczej (i nie tylko), i pisze jakieś obraźliwe, i durnowate teksty. Co do małego konfliktu w temacie, to szczerze mówiąc jestem po stronie Casey'a, może i wolny kraj, jak to określił sly6, aczkolwiek to nie oznacza, że można definitywnie zapomnieć o kulturze i wypisywać akieś głupoty, w dodatku mogące obraźić, innych użytkowników forum, czy tez podmiot opisywany. Mam nadzieję, że pójdziecie po rozum do głowy, i nie będziecie, robić niektórych rzeczy, tak jak dotychczas. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...