Skocz do zawartości

Wplata Pieniedzy Z Usa Do Polski Online


robuszczacki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam konto w Bankf of America i jeszcze po moim powrocie do Polski beda tam wplacane pieniadze. W jaki sposob bedac w Polsce moglbym dysponowac tymi pieniedzmi nie ponoszac duzych oplat (np. wyjmujac pieniadze z bankomatu). Czy moglbym online przelewac je na moje konto walutowe w Polsce - w BoA powiedzieli mi, ze bezposrednio przelanie pieniedzy za granice online nie jest mozliwe, wiec moze jakies posrednie sposoby?

pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukuja ale biora malo korzystny kurs $ :D Mozna tez probowac przez paypal ale to tez kosztuje (jak kazde posrednictwo :/), zreszta chyba zawsze przeliczanie $ na pln poprzez jakikolwiek bank czy posrednika nie jest korzystne. A obie metody (Paypal i Xoom) przetestowalem i obie dzialaja ale trudno powiedziec co sie bardziej oplaca - pewnie im wyzsza kwota to Xoom dzieki stalej oplacie 4,99 bez wzgledu na ilosc $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa konta Paypal .. do jednego mam "podpiete" konto w USA do drugiego konto w Polsce (w pln) i w taki sposob przeslalem $ do Polski. Mozliwe ze jesli masz konto walutowe w Polsce uniknie sie przeliczenia z $ na pln. Analogicznie w Xoom ... jesli docelowe konto jest w $ (walutowe) to raczej nie bedzie przelicznika i straty na kursie. Mysle ze warto wyslac maila z zapytaniem do obu zrodel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dla wszystkick, majacych konta w Bank of America, ta informacja niewatpliwie bedzie ciekawa. Otoz, bezprowizyjnie mozna wybierac kaske z bankomatow... Deutsche Bank! BoA ma z paroma bankami podpisana umowe takiego rodzaju i u nas akurat wystapuje DB. Sprawdzone. Nie jestem pewien po jakim kursie przeliczaja, o ile pamietam byl to sredni, a wiec najlepsza opcja. Sprawdzic przed wyplata bardzo latwo - wystarczy najpierw sprawdzic "balance" i porownac z kursami z tego dnia. Sam balance, jak i wyplata beda oczywiscie w zlotowkach.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...