Skocz do zawartości

Leczenie W Usa


Piotrdy

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest SCAM tylko biznes jak kazdy. Czyli nie ma nic za friko.

Dlatego maja taki sprzet bo biora ciezka kase za uslugi medyczne

leczenie to taki sam biznes jak sprzedawanie kielbasy

Dobrze to ujales: BIZNES

najgorsze jest w tym to

ze nawet jak czlowiek ma dobre ubezpieczenie z pracy to musi sie zajmowac rachunkami i sprawdzac czy wszystko dobrze zaplacili

a i tak zazwyczaj ktos cos namiesza a potem taki doktor przysyla ci rachunek na pare stow i sie musisz sam z lekarzem i z ubezpieczeniem klocic

a co dentystow to zazwyczaj jak ktos zobaczy ze masz dobre ubezpieczenie to od razu ci wmawia ze potrzebujesz to i tamto....

obsluga medyczna jest super

ale jak to w USA, system rynkowy ma swoje wady i zalety

i trzeba byc madrym konsumentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
To nie jest SCAM tylko biznes jak kazdy. Czyli nie ma nic za friko.

Dlatego maja taki sprzet bo biora ciezka kase za uslugi medyczne

leczenie to taki sam biznes jak sprzedawanie kielbasy

A jak myslisz dlaczego caly swiat arabski i ten ktory ma pieniadze przyjezdza tu na leczenie...

biznes no wlasnie kazdy biznes w ameryce jest poza jakakolwiek kontrola

no wlasnie przychodzi kobieta do ER z corka bo corke boli brzuch

lekarz bada i od razu chce robic przeswietlenia itd. wychodzi jednak z pokoju na moze 15-20 minut

razem z innymi wspolpracownikami sprawdzaja iz owa kobieta juz tu wczesniej byla i jest rachunek za ktory nie zaplacila

wraca lekarz i od razu zmienia ton rozmowy i juz przeswietlenia nie sa konieczne, wiec damy coreczce jakies lekarstwo i jesli jej przez noc nie przejdzie to wtedy

prosze ja przywiesc rano i jak juz bedzie konieczne to zrobimy przeswietlenia

wiec to nie jest oszustwo - w takim razie przeswietlenie bylo potrzebne czy nie ??????

doktorek chcial zrobic przeswitlenie po to tylko zeby obciazyc kobiete nadmiernymi kosztami, ktore jak widac wcale nie bylo potrzebne

jak zobaczyli ze kobieta juz nie zaplacila jedengo rachunku to zmienili zdanie, po co robic przesiwtlenie przeciez pewnie nam znow nie zaplaci

3 lata temu a wiec w 2006 roku moja mama odwiedzila mnie w usa na jakies 5 miesiecy

to dlugi okres czasu w pewnym momencie zaczelo jej skakac cisnienie, ktoregos dnia przewrocila sie no to zabieramy mame do ER

ci idioci zaczeli robic takie cuda ze mala bania, nawet przeswietlenie glowy robili mamie ktore oczywiscie bylo najdrozsze a za pewne wcale nie potrzebne

najlepsze bylo na koncu, juz zrobili wszystko - prawie wszystko, postawili jakas tam diagnoze, trzeba zmienic lekarstwa, bo pani ma zle lekarstwa i to co pani bierze jest za silne

i za bardzo obniza pani cisnienie, no i zeby podjac taka decyzje trzeba robic przeswietlenie czaszki ????? hahaha . No dobra mozemy juz isc do domu, zmierzamy ku wyjsciu a tam wybiega jakas pielegniareczka z kubeczkiem zeby jeszcze mamusia nasikala w kubeczek bo badanie moczu zrobimy jeszcze - hahahhahahahhahah

po jasna cholere jeszcze badanie moczu na koniec jak juz wychodzimy ????? - tylko po to zeby wyciagnac z nas kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ujales: BIZNES

najgorsze jest w tym to

ze nawet jak czlowiek ma dobre ubezpieczenie z pracy to musi sie zajmowac rachunkami i sprawdzac czy wszystko dobrze zaplacili

a i tak zazwyczaj ktos cos namiesza a potem taki doktor przysyla ci rachunek na pare stow i sie musisz sam z lekarzem i z ubezpieczeniem klocic

a co dentystow to zazwyczaj jak ktos zobaczy ze masz dobre ubezpieczenie to od razu ci wmawia ze potrzebujesz to i tamto....

obsluga medyczna jest super

ale jak to w USA, system rynkowy ma swoje wady i zalety

i trzeba byc madrym konsumentem

totez wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biznes no wlasnie kazdy biznes w ameryce jest poza jakakolwiek kontrola

najgorsze jest w tym to

ze nawet jak czlowiek ma dobre ubezpieczenie z pracy to musi sie zajmowac rachunkami i sprawdzac czy wszystko dobrze zaplacili

a i tak zazwyczaj ktos cos namiesza a potem taki doktor przysyla ci rachunek na pare stow i sie musisz sam z lekarzem i z ubezpieczeniem klocic

a co dentystow to zazwyczaj jak ktos zobaczy ze masz dobre ubezpieczenie to od razu ci wmawia ze potrzebujesz to i tamto

no wlasnie przychodzi kobieta do ER z corka bo corke boli brzuch

lekarz bada i od razu chce robic przeswietlenia itd. wychodzi jednak z pokoju na moze 15-20 minut

razem z innymi wspolpracownikami sprawdzaja iz owa kobieta juz tu wczesniej byla i jest rachunek za ktory nie zaplacila

wraca lekarz i od razu zmienia ton rozmowy i juz przeswietlenia nie sa konieczne, wiec damy coreczce jakies lekarstwo i jesli jej przez noc nie przejdzie to wtedy

prosze ja przywiesc rano i jak juz bedzie konieczne to zrobimy przeswietlenia

wiec to nie jest oszustwo - w takim razie przeswietlenie bylo potrzebne czy nie ??????

doktorek chcial zrobic przeswitlenie po to tylko zeby obciazyc kobiete nadmiernymi kosztami, ktore jak widac wcale nie bylo potrzebne

jak zobaczyli ze kobieta juz nie zaplacila jedengo rachunku to zmienili zdanie, po co robic przesiwtlenie przeciez pewnie nam znow nie zaplaci

3 lata temu a wiec w 2006 roku moja mama odwiedzila mnie w usa na jakies 5 miesiecy

to dlugi okres czasu w pewnym momencie zaczelo jej skakac cisnienie, ktoregos dnia przewrocila sie no to zabieramy mame do ER

ci idioci zaczeli robic takie cuda ze mala bania, nawet przeswietlenie glowy robili mamie ktore oczywiscie bylo najdrozsze a za pewne wcale nie potrzebne

najlepsze bylo na koncu, juz zrobili wszystko - prawie wszystko, postawili jakas tam diagnoze, trzeba zmienic lekarstwa, bo pani ma zle lekarstwa i to co pani bierze jest za silne

i za bardzo obniza pani cisnienie, no i zeby podjac taka decyzje trzeba robic przeswietlenie czaszki ????? hahaha . No dobra mozemy juz isc do domu, zmierzamy ku wyjsciu a tam wybiega jakas pielegniareczka z kubeczkiem zeby jeszcze mamusia nasikala w kubeczek bo badanie moczu zrobimy jeszcze - hahahhahahahhahah

po jasna cholere jeszcze badanie moczu na koniec jak juz wychodzimy ????? - tylko po to zeby wyciagnac z nas kase

Teraz Obama wlozy cie na pelna kontrole

pewnie bedziesz sie radowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj kazdy medal ma dwie strony.

System prawny moglby wpedzic szpital do ktorego udala sie twoja mama w ogromne klopoty gdyby cos uszlo ich uwadze

a nie daj boze twoja mama umarlaby

druga rzecz

jak juz wzieli na badania to musieli sprawdzic wszystko czy aby nie ma jakichs przeciwskazan do ewentualnych (potem) powiklan

mama jest na lekach

Pisanie ze cala sprawa to oszustwo

to nieprawda

prawda jest tak jak ujal to WK

musisz byc madrym konsumentem

bez wzgledu na to co ci sprzedaja

wiem nie lubi sie smart asses

nie mam na mysli przemadrzalcow tylko

madrych ludzi ktorzy punkt po punkcie pytaja

a nie ida jak owieczki na sciecie

Jesli juz chwile mieszkasz w tym kraju to wiesz ze oglupianie konsumenta to pierwsza podstawowa sprawa do sprzedazy towaru

Ty masz byc madrzejszy od tych ktorzy ci kit sprzedaja

obojetnie w jakim resorcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj gal tak jak ja i moja zona jestemy madrymi konsumentami to glowa mala

ale o byciu madrym konsumentem to mozemy sobie raczej podyskutowac kiedy idziemy do walmarta na zakupy

albo do jakiego kolwiek innego sklepu kiedy wszedzie widac lipne promocje i naciaganie konsumentow w butelke

ale kiedy idziemy do lekarza to co mam sie z lekarzem klocic i mowic po co mi pan wciska przeswietlenia ktore nie sa potrzebne

tak naprawde dokonca nie wiem

no a jak sie ustosunkujesz do mojego pierwszego przykladu kiedy przyprowadza kobieta corke do lekarza z bolem brzucha ?????

oszustwo i jeszcze raz oszustwo - po prostu scam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ,zgodze sie z toba ze naciaganie to oszustwo dlatego tez jestem za reforma ale reforma zdroworozsadkowa

a nie podyktowana politycznymi zagrywkami badz podparta pieniedzmi (more likely)

A co do testow na twojej mamie wiem to bolesne tez placilem za operacje 10 lat rozlozyli mi na raty bez problemu

tylko nie boj sie rozmawiac z departamentem od rachunkow to tez sa ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz moje rozmowy z departamentem od rachunkow sa takie ze po prostu nic nie place

i niech se robia co chca moga wyslac do collection agency i mam to gdzies i niech se idzie na moj credit i smyra mnie to

i tak nie zobacza nawet centa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...