Skocz do zawartości

Badania W Krakowie


asiolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I tacy dostają pozytywny wynik badania? To może nie ma się czego bać . Ale na zimne trzeba tez dmuchać.Naprawdę życie przynosi różne niespodzianki......

Najlepiej trafić na niezbyt ciekawskiego lekarza : a propos nie zna ktoś takiego , tak dla spokoju ducha podczas badań.... będę wdzieczny za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK sly6 Wszystko wporzo. Rozumiem że przy moim skromnym "dorobku" nie mam się teoretycznie czego obawiać , ale licho nie śpi!!! A a propos tych miłych , sympatycznych i mniej dociekliwych lekarzy , to nikt nie wie gdzie tacy urzędują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem , zobaczyłem i wiem!!! Każdy lekarz ma obowiązek wysłać "delikwenta" do psychologa jeżeli zobaczy blizny , tatuaże , kolczyki np. w brwiach , nosie ,pępku czy na języku. A psycholog magluje , magluje , magluje z całego życia. W więc przed badaniami: ściągamy kolczyki , a jeżeli mamy tatuaże lub blizny to musimy szukać bardzo tolerancyjnego lub "niedowidzącego"lekarza, aby się dodatkowo nie stresować u psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

ja jestem jeszcze przed całą procedurą wizową (wiza CR1) i mam pytanie w zwiazku z badaniami lekarskimi, które będę musiała zrobić w Krakowie. Czy ja dostanę jakieś papierki z ambasady na te badania (jakieś formularze, które będzie musiał wypełnić lekarz) czy muszę sama wiedzieć co mam wziąć ze sobą proszę o pomoc pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...