Skocz do zawartości

Przesiedzenie Wizy


heyyya

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jestem z moim narzeczonym w Stanach , ja mam obywatelstwo a narzeczony wize turystyczna ktora mu sie konczy za dwa miesiace i chcieli bysmy razem wrocic do polski za 5 miesiecy . W przyszlym roku chcemy sie pobrac w Polsce czy mial by wtedy jako moj maz jakis problem w staraniu sie o wyjazd do Stanow po przesiedzeniu teraz wizy pare miesiecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpisanie i mam jeszcze jedno pytanie jakie jest prawdopodobienstwo ze konsul zgodzi sie na przedluzenie wizy ?

Dodam tylko, ze przedluzajac wize bedziesz czekac na odpowiedz ładnych kilka miesięcy... wielu moich znajomych czekało srednio ok 6-8 miesięcy na decyzje odnośnie przedłuzenia wizy... Najlepszym wyjsciem dla was jest powrót o czasie do PL - Jeśli macie takie plany matrymonialne to ja bym na waszym miejscu nie przedluzal wizy. Pamietaj, ze po slubie w PL mozesz zlozyc na niego petycje Immigracyjna i cala procedura o GC w ambasadzie w PL bedzie trwala ok 3-4 miesiące, interview od razu bedzie w ambasadzie - a pozniej to moze z toba wyjezdzac kiedy tylko chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...