Skocz do zawartości

Ponowny Wyjazd Do Usa Po Przesiedzeniu Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Mam 14 lat i przesiedzalem wizę chyba o rok z czymś nie wiem dokładnie, i mam pytanie czy mam jakieś szanse na kolejny wjazd do USA czy nawet mnie nie przepuszcza w Polsce??Bo to co słyszałem to dzieci praktycznie zawsze wpuszcaja bo one nie chodza do prac... mam problem a bardzo bym chciał odwiedzić ten kraj natychmiast.. :( Prosze o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wazna wize na wjazd to Ona jest nie wazna i musisz sie starac o nowa wize a jesli byles 1 rok nielegalnie to masz zakaz wjazdu na teren USA na 10 lat i nie ma znaczenia ze jestes dzieckiem.Wiec wizy nie otrzymasz a jesli jakims cudem bys ta wize otrzymal to Cie zawroca na lotnisku w USA..

Nawet jak bedzie ruch bez wizowy to nie wlecisz na teren USA przez ten okres czasu w ktorym masz zakaz wjazdu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj musi wypowiedziec sie prawnik tzn Karina jak kto widzi ..

Tzn Twoj tata dostaje GC a Ty nie dostaniesz obywatelstwa a jednie juz wize na pobyt staly

przy osobach pelnoletnich ,takie osoby nie dostaja wizy na pobyt staly bo maja zakaz wjazdu na teren USA .

Trzeba sie starac o zniesienie tego zakazy tzn waiver...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata jest bardzo bogaty i ma dobre kontakty.. i mu nikt nie podskoczy ale ja osobiście nie jestem pewny...a i mam niewazny paszport ale to niejest to problem..moj tata załatwił Rumunowi wizę która mu odrzucili a on zrobil jeden telefon i dali mu odrazu biznesowa wize.. takze mam nadzieje ze polece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Twoj tata taki jest to niech sie uda do dobrego prawnika

a co do tego Rumuna to znam takie przypadki ze komus wizy turystycznej nie dali a biznesowa tak bo jechal na jakies spotkanie biznesowe i nie trzeba miec duzo kasy aby takie cos zalatwic.

Tylko ze ten Rumun mial czysta kartotek a Ty jej nie masz czystej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... on ma dobrego prawnika on nie ma ani jednego mandatu .. robi co chce.. takich ludzi sie boji policja... wielkie dzieki ci za szybkie odpowiedz. Pozdrawiam. A i czy MOzna zrobic mi nowy passport i nowa wize.. czy jest to mozliwe bo on powiedzial ze jak sie nieuda to mi kazal wyzucic moj passport i on mi zrobi nowy...

Moze niemam czystej ale chyba nie chodze do pracy i nie mam kryminalnej kartoteki.. chyba to jest wazniejsze mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wiesz co to znacza przepisy?Ty je zlamales i dla wladz USA masz zakaz wjazdu,tutaj wymiana paszportu nic nie da,kazde klamstwo moze kosztowac Cie odebraniem Ci GC czy tez obywatelstwa ,wizy turystycznej i nikt tutaj nie bedzie sie dlugo zastanawial a zrobi swoje ..

na stronie Ambasady masz to wyjasnione:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...