Skocz do zawartości

Ponowny Wyjazd Do Usa Po Przesiedzeniu Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem co sie moze stac,jak sie chcesz bawic z rzadem USA to Twoja sprawa ..Nie wiem czy wiesz ale poslugiwanie sie lewymi dokumentami jest gorzej widziane niz pobyt nielegalny ,wtedy to mozesz zapomniec o stalym pobycie i 10 adwokatow nie pomoze abys mogl kiedys wleciec na teren USA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly przyznam szczerze, że podziwiam iż Ci się chce w ogóle prowadzić tą dyskusję.

Autor albo rzeczywiście ma 14 lat i jest wciąż głupim jak but dzieciakiem (i w takim wypadku wszechpotężny tatuś powinien się zająć sprawą), albo pijanym dorosłym, któremu się nudzi.

Tak czy owak wątek moim zdaniem jest do zamknięcia, bo nie wnosi nic, a wprowadza tu poziom forum Onetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaa nie mam pytań :D koleś, który założył temat jest ode mnie tylko 2 lata młodszy, a moi bracia bliźniacy, którzy mają po 6 lat są madrzejsi od niego :( gościu, a nie pomyślałeś, że ktoś życzliwy może pokazać Twoje posty np policji, oni dojdą do Ciebie po IP i amen z Tobą? Bo sory-ale chyba nikt o zdrowych zmysłach się nie chwali publicznie, że jak nie dostanie wizy bo już raz ją przesiedział to mu tatuś załatwi lewe dokumenty ;) także uważaj bo ja też mam bogatego tate, dziadka też, mają układy w policji i w ogóle tylko jeden telefon i już po Tobie hahahahahha :D najwyraźniej to jest 14 latek, bo dzieci, którym się wydaje, że rodzice mają niewiadomo ile kasy mają w zwyczaju się tak przechwalać i zadawać takie idiotyczne pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...