Skocz do zawartości

Zielona Karta


telo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ela-ogonek kuba_grd widac ze nie zbyt dobrze czytaliscie regulamin loterii :) ..

Bo mozna miec polskie obywatelstwo oraz obywatelstwo kraju ktore bierze udzial w loterii,tak samo ma sie z rodzicami ..

Byl juz tutaj przypadek chlopaka co jego Ojciec urodzil sie na Ukrainie i On wlasnie mogl wziasc udzial w loterii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela-ogonek kuba_grd widac ze nie zbyt dobrze czytaliscie regulamin loterii :) ..

Bo mozna miec polskie obywatelstwo oraz obywatelstwo kraju ktore bierze udzial w loterii,tak samo ma sie z rodzicami ..

Byl juz tutaj przypadek chlopaka co jego Ojciec urodzil sie na Ukrainie i On wlasnie mogl wziasc udzial w loterii..

Czytalem regulamin ale stwierdzilem, ze musialby sie urodzic poza granicami Polski, a z opcja rodzicow to jakos nie pomyslalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam polskiego obywatelstwa,jestem z Armenii,ale juz od dawna mieszkam w Warszawie,przyjacelu,chodzi mi o to ze pare lat temu mialem sad grodzki,za pijana jazde,1000 zl kary,na rok mi zabrali prawko,i teraz na pytanie have you ever been charged,arrested or convicted of any offence or crime nie wiem pisac tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...