Skocz do zawartości

Jaki Numer Telefonu Do Ambasady W Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym sie zapytac czy numer telefonu 0-300-700-120 jest to ten aktualny numer pod ktory trzeba zadzwonic aby umowic sie na spotkanie z Konsulem? Czy ktos moze mi powiedziec ile dzisiaj kosztuje minuta za polaczenie i ile zwykle trwa ta rozmowa przez telefon i jak dlugo sie czeka na spotkanie z Konsulem w Warszawie? Serdecznie dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny numer telefonu i opłata za połączenie na pewno są podane na stronie ambasady.

Jeśli chodzi o długość połączenia, to mi umówienie się na rozmowę z konsulem zajęło ok. 6 minut ( ten człowiek przy telefonie zawsze najpierw udziela instrukcji, a potem dopiero jest ustalany termin spotkania).

Na spotkanie z konsulem czeka się ok. 2-3 dni, chyba że może teraz w okresie przedwakacyjnym coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin spotkania z konsulem można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00 dzwoniąc pod numer:

0 703 700 120 - z telefonów stacjonarnych w Polsce (4,88 PLN za minutę)

*740 94 00 - z telefonów komórkowych w Polsce (4,88 PLN za minutę)

(48 22) 523 2000 - w Polsce i z zagranicy $7,11USD (22 PLN) za siedem minut płatne kartą Visa lub MasterCard

Zanim Państwo zadzwonią, należy przygotować paszport.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...w_to_apply.html

ten numer 0-300 byl dobry ale rok temu :)

radze zawsze sprawdzac takie cos na stronie Ambasady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje BARDZO ZA POMOC!!!!!

Aktualny numer telefonu i opłata za połączenie na pewno są podane na stronie ambasady.

Jeśli chodzi o długość połączenia, to mi umówienie się na rozmowę z konsulem zajęło ok. 6 minut ( ten człowiek przy telefonie zawsze najpierw udziela instrukcji, a potem dopiero jest ustalany termin spotkania).

Na spotkanie z konsulem czeka się ok. 2-3 dni, chyba że może teraz w okresie przedwakacyjnym coś się zmieniło.

Serdecznie dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...