Jump to content

Międzylądowanie ?

Recommended Posts

Hej, Lece KRAKOW-FRANKFURT-SAN DIEGO. Mam napisane, że jest jeden przystanek techniczny. Jak to wygląda w praktyce ? Chodzi mi przedewszystkim czy właśnie na tym przystanku technicznym odbedzie sie rozmowa z celnikiem , wypelnianie papierkow i te inne sprawy ?

Kiedyś przy locie waw-ny międzylądowanie oznaczało dotankowanie ił-62 w Gander czyli pewnie będziecie gdzieś tankować w usa, tym bardziej, że San Diego troche dalej niż NY. Nie wiem jak to jest z lataniem na zachodnie wybrzeże, jeszcze nie byłem. Jakimi liniami lecisz? ew jaki samolot?

Ogolnie bilet kupowany był na bezpośrednią trasę Frankfurt-San Diego a dostałam informacje na bilecie :

FRANKFURT - SAN FRANCISCO CA

SAMOLOT: BOEING 747-400

SAN FRANCISCO CA - SAN DIEGO CA

ZMIANA SAMOLOTU : BOEING 757-200

Przy czym czas lotu jest podany cały , nie uwzględnia tej niby przesiadki w San Francisco. DRugie info na checkmytrip

Przylot: 19:48 San Diego, USA -

Lindberg Field

, terminal 1 Uwaga: liczba przystanków technicznych wynosi 1

Wydaje mi się, że San Francisco będziesz miał całą odprawę.

Znaczy spotkanie z urzędnikiem na lotnisku i przeniesienie bagażu.

A czas lotu masz podany w całości, łącznie z czasem przesiadki.

Powinieneś mieć podaną godzinę lądowania w San Francisco i godzię odlotu stamtąd do San Diego.

A to dziwne... A gdzie kupowałaś bilet?

Widzi mi się, że to będzie lot Lufthansy, albo kogoś zrzeszonego z nimi. Sprawdziłam na ich stronie i przylot do San Francisco masz o 16:14, a wylot do San Diego masz o 18:16.

Więc na bank w San Diego przejdziesz wszystkie procedury.

Ale dziwne, że na bilecie nie masz takich informacji.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...