Skocz do zawartości

Podziękowania


kasjopeja

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie odebralam paszport z wiza K chcialabym serdecznie podziekować wszystkim uczestnikom forum tego działu szczególnie p. Krystynie p. Karinie i p Sly za rzeczowe i mądre odpowiedzi :) nie pisałam na forum pownieważ to czego chciałam sie dowiedziec znalazlam tutaj czytajac poszczególne posty ;) troche czasu mi to zajęło, ale jestescie skarbnica wiedzy :rolleyes:

:rolleyes: cały proces oczekiwania na wize K u mnie przebiegał bez problemowo, ale tylko dzieki wam :rolleyes:

Obecnie jestem na etapie szukania na sierpień biletu do LA jestem z Wroclawia więc probuje i z Wrocławia i z Berlina :) ale ceny....

a pozniej? :lol: dalej bede czytac forum ale w nowym temacie :rolleyes: ...

pozdrawiam serdecznie moc buziaczków Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz tez ta strone.. Kayak.com, szukaja ostro biletow..zobacz tez LTU-Niemieckie linie.. lataja do LA i maja dosyc dobre ceny..

z Berlina i Dusefdorfu do LA cos okolo 300 Euro w jedna strone.. A z Dusefdorfu nawet taniej bo 269 euro..

No i gratulacje, jeden etap masz za soba.. tu jest ich stronka:

http://www.airberlin.com/site/angebote_a.p...=eng&VON=DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy bezposrednio jest dobrze przepatrzec linie lotnicze .Poniewaz one tez przezywaja kryzys czesto daja dobre ceny.Niedawno Delta dawala super ceny na loty do Europy

trzeba od czasu do czasu przeszperac przewoznika bezposrednio

za dobra cene mozna cos zlapac w kazdej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wynalazlem bilet na stronie www.statravel.pl, cena byla o 200 zl nizsza niz strone podaje i generalnie wyszlo mi to samo co kupujac bezposrednio ze strony Delty. Bilet zakupilem 5 czerwca z wylotem na 16 czerwca, w dwie strony, za 2800zl (Delta policzyla sobie 631 euro z oplatami). Chcialem w jedna, ale po przeczytaniu tych wszystkich postow, ze moga mnie nie wziac wzielem w 2 strony :)

Dodam, ze firma z linku powyzej ma 2 biura w Warszawie i wlasnie tam bylo 200zl taniej. Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...