Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


togi79

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy. Jest duzo na forum, ale każdy przypadek się rózni od siebie. Tak jak i mój.

Mam prawie 30 lat, mieszkam w Polsce , moja dziewczyna w USA ma 19 lat. Znamy się prawie 4 lata, chcemy się pobrać , żyć razem.

Ona ma córeczke . Ona ma amerykański paszport, urodziła się we fracji, jej babcia była polką. Jej ojciec jest francuzem ale można powiedziec

że od zawsze mieszkają w usa. Do polski przylatywały tylko do rodziny na wakacje. Mam pytanie: 1. W jakim wieku mozna zawierać w usa małżeństwo ,czy po ukończeniu 21 lat? 2. Czy Ona może mi jakoś pomóc polecieć do nich do usa?

Największy jest problem w tym że jej matka chce odebrac jej opieke nad córeczką. Ona uciekła z domu i z matką nie utrzymywały kontaktu prawie 2 lata. Dopiero niedawnowpadły na siebie w sklepie w chicago i zrobił się wielki szum. Ja nie chce czekac i stać z boku aż zawali się całe nasze przyszłe życie. Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona moze wystapic o wize narzeczenska lub tez mozecie wziasc slub w Polsce , potem sklada papiery na Ciebie w USA ,pod warunkiem ze bedzie miec odpowiedni dochod lub tez kogos kto jej podpisze papiery na sponsorowanie ..Przy wizie turystycznej Oni Ci nie pomoze.

Wiecej o tych wizach poczytasz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Cie trzyma w Polsce? ,po 2 jak jej Matka jest obywatelka i sie dowie ze masz zamiar przyleciec to moze napisac pismo do Ambasady w tej sprawie i nie bedzie Ci latwo z wiza..

I teraz nie wiem jak sie przedstawisz na rozmowie bo nie ktorzy nie dostaja wiz na wyjazd do dziewczyny a nie ktorym sie udaje i nie ma za duzego znaczenia czy powiesz ze lecisz do dziewczyny-narzeczonej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jej matka ma do tego czy mają mi dać wizę czy nie?? jesli jej córka ma ukończone 18 lat i moze bez zgody rodziców zawżeć związek małżeński.

Czy rodzic moze uniemozliwić wyjazd dziecku z kraju? dziecku co ma 19 lat? Czyli przed ukończeniem 21 roku życia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz dwie sprawy,,co innego Twoj przyjazd do USA i tutaj obywatel moze napisac cos o Tobie nie przychylnego a wtedy nie bedzie Ci latwo z wiza,

a co innego przylot Twojej przyszlej zony,jak bedzie miec paszport to jeszcze dzis moze przyleciec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...