Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


togi79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na Twoim miejscu zrobilabym tak nic nie mowila dziewczynie poszla do Ambasady po wize jak ja dostaniesz kup bilet i 2 dni przed przylotem spytaj sie jej czy odbierze Ciebie z lotniska ot taka niespodzianka.

Jak bedziesz sie obnosic ze masz zamiar isc po wize i brac z nia slub to rzeczywiscie jaj Matka z czystej zlosliwosci moze skrobnac liscik do Ambasady.

Jak juz bedziesz na miejscu to pomieszkaj z dziewczyna jakies czas i wezcie cichy slub bez Matki znajomych itd. Potem niech ona sklada na Ciebie papiery jakie to papiery to sie dowiesz na tym forum. Warunek musi byc taki ze ona musi pracowac aby pokazac ze stac ja na utrzymanie Ciebie i rodziny.

Domyslam sie ze ta coreczka nie jest Twoja wiec mieszkanie Waszej trojki w PL moze pokrzyzowac ojciec dziecka.

Zapomnialam dodac ze w Ambasadzie nie mowisz ze jedziesz do narzeczonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz USA to kraj wielkich paradoksow. Mozesz sie ozenic jak skonczysz 16 lat ale glosowac mozesz dopiero jak masz 18. Natomiast pierwszego legalnego drinka mozesz wypic jak masz 21.

Oczywiscie ze mozecie wziac slub. Nie doczytalem sie jednak ze nie jestes widziany (mile) przez matke dziewczyny, skad wiec obawa ze moze ci narobic klopotow

Jesli uwazasz ze laczy was wiele dziecko (dziewczyny czy nie przeszkadza) to w czym problem, masz prawie 30 lat wiec jestes prawdopodobnie dojrzaly wystarczajaco i wiesz czego chcesz, glowa do gory i po mesku do przodu. Oczywiscie powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

togi79 i teraz wszystko zalezy od Ciebie jak wypadniesz na rozmowie,czy cos Cie trzyma w Polsce,jak wypadnie dobrze to dostaniesz wize -polecisz i sam zobaczysz jak dalej bedzie..Pamietaj o 1 ze pewne informacje masz na forum ,pewne na stronie rzadowej USA o tym jak zostac,co jest potrzebne i jak kto zrobic legalnie jesli bedziesz chcial tam zostac ..

Co do sponsorowania to jesli dziewczyna nie bedzie pracowac ,to bedzie musiala poszukac kogos kto podpisze papiery a z tym moze byc trudno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje!! Pierwsze forum na którym można uzyskać rzeczowe , a co najważniejsze życzliwe informacje.

Spróbuje jak mi radzicie postaram się o wize nikomu nic nie mówiąc, dopiero jesli się uda. Wydaje mi się że spore

mam szanse aby ją uzyskać. Ale wiem że w wizach nigdy nic nie jest do końca pewne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...