Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc Odnośnie Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Mam wizę turystyczną R B1/B2 Entries M /na dwa lata/mój mąż też ma taką samą.Wybieramy się do USA w kwietniu 2010r,problem jest w tym,że syn też ma taką wizę roczną która mu się kończy 31 marca 2010r.Był w USA w tym roku 3 miesiące,wrócił i chciałby jeszcze pojechać i tym razem zostać na wizie studenckiej.Proszę mi poradzić czy my możemy mieć jakieś problemy z tego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex albo Twoj syn leci na wizie studenckiej do USA lub tez sie stara o wize turystyczna ale z tym ze jak wyjdzie ze chce tam sie uczyc-zmieniac na status studencki to moze wyjsc bez wizy,,bo wiza turystyczna do tego nie sluzy

do tego zmiana z turysty na studenta tez nie jest latwa teraz w USA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może napisałam niejasno!!!otóż syn ma wizę wielokrotnego przekraczania granicy.planuje wyjechać jeszcze w tym roku.problem w tym że gdyby mu tam wbili pobyt na np.6 tyg./ostatnio miał wbite 6 m-cy/,to jeśli zostanie i zmieni na wizę studencką, to czy my jadąc tam w kwietniu,nie będziemy mieć problemów na lotnisku w USA????bo obawiam się aby nas nie cofnęli spowrotem do Polski????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...