Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ludzie maja różne torby i walizki, 1 cm, 2 będą niezauważalne, ale jeżeli na oko stwierdzą, że walizka jest za duża mogą być problemy, pracownicy lotnisk tyle ich w swoim życiu widzieli, że wystarczy rzut oka

co do zamków i zabezpieczeń, moim zdaniem to żadne zabezpieczenie, jedynie uczucie komfortu i jakiegoś tam spokoju, że niby walizka zamknięta, kto chce i tak otworzy wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie znam nikogo kto wiecej niz raz lecial samolotem i wladowal sprzet elektroniczny do innego bagazu niz podreczny :)

osoby pracujace przy przeladunku bagazy nie znaja ludzi do ktorych naleza torby i by ulatwic sobie prace czesto nimi rzucaja, wiele razy byly przypadki ze walizki po odebraniu ich z lotniska byly uszkodzone mechanicznie, jesli nie miesci mi sie cos w podrecznym a chce miec pewnosc ze nie zostanie uszkodzone to wkladam to w sam srodek torby i dookola obkladam ubraniami, ale np laptopa i tak nigdy bym tam nie wlozyl :)

moja siostra leciala do tunezji w ubiegłe wakacje i na lotnisku dali jej rzeczy w worku na śmieci... jej walizka była w strzępach - centralnie rozerwana na pół. powiedzieli, że to dlatego, że miała 'wystające elementy' które zahaczyły się na taśmie i rozerwały walizkę. niestety na lotnisku w tunezji moja siostrz szybko pobiegła odnależć swoja grupę i wybiegła za bramkę z tą nieszczęsną walizką i gdy chciała wrócić złożyć reklamację to jej powiedzieli, że za późno bo wyszła za bramkę (pewnie przez te 3 min sama złośliwie porozrywała walizkę, żeby naciągnąć linie lotnicze na odszkodowanie buahah). ja teraz kupuję walizki plastikowe bez żadnych elementów zewnętrznych i zawsze spinam je takim pasem dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak to jest z przewozem leków? Dokładniej chodzi mi o bagaż podręczny raczej.. Leki typu: na nadciśnienie dostępny na receptę, a inne to takie przeciwbólowe, wolnodostępne.. Bo kiedyś coś czytałem, że jeśli lek jest na receptę to trzeba zabrać kopię recepty.. tylko teraz nie wiem czy dobrze doczytałem wtedy.. Możecie mi powiedzieć ogólnie jak to jest z przewozem leków..?

Dzięki.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro TSA ma kluczyk to pewnie kazdy szanujacy sie zlodziej tez, wiec raczej to watpliwe zabezpieczenie moim zdaniem :)

ktos sie zgadza, nie zgadza? :)

Te kłódeczki na bagażach i tak można delikatną damską rączką ukręcić... Zresztą złodzieje kradną całe walizki. a nie grzebią w nich na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie bagażu podręcznego.. jutro mam wylot a jeszcze nie wiem co z podręcznym bagażem.. Otóż posiadam idealną torbę jak dla mnie i bardzo chciałbym ją na bagaż podręczny, tylko..... jej wymiary to: dł. 60 cm, szer. 30 cm i wys. 30 cm. Suma to 120 cm, czy przeszłaby czy by nie pozwolili mi jej zabrać na lotnisku?? To dla mnie naprawdę ważne, a pytam się tutaj Was, ludzi zorientowanych.. ponieważ chciałbym wiedzieć czy czepiali by się o te 2 cm.. wiem, że jeśli bagaż rejestrowany ma tam np. te 2 cm więcej to jeszcze nie szkodzi, ale jak jest z podręcznym? Co mam zrobić w tej sytuacji...?

Proszę o pomoc, dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...